FLOD JEST JAK RZEŹBA

TEKST PROMOCYJNY

25.10.2011

RZECZY

Wygodny i nawiązujący swoją formą do rzeźby - hoker Flod należy do grona najczęściej wybieranych przez klientów stołków w barach, kawiarniach czy pubach. Coraz więcej osób decyduje się również korzystać z niego także w prywatnych domach. Można go kupić również na Sklep.DesignAlive.pl.

Hoker Flod to dzieło dwójki projektantów z Hiszpanii, związanych z marką Mobles114 Barcelona. Stołek wymyślili Martín Azúa i Gerard Moliné, ich wspólne dzieło zniewala nie tylko swoją funkcjonalnością, choć dla wielu jego użytkowników właśnie ta cecha sprawia, że trudno jest się od niego oderwać. Poza wygodą i dużą stabilnością Flod zwraca uwagę również swoją formą, nawiązującą do rzeźby.

Flod jest wykonany w całości z poliwęglanu, i jest bardzo prosty w użytkowaniu, bez problemu można go przemieszczać z miejsca na miejsce. A ile w nim hiszpańskiego temperamentu? O tym jednak musimy przekonać się sami.

Hoker Flod jest dostępny w czterech kolorach: czerwonym (przechodzącym w odcień pomarańczowoczerwony), pistacjowym, białym i ciemnoszarym. Czas dostawy: od 2 do 4 tygodni.
Stołek kosztuje 1185 zł.

Kupuj na: www.Sklep.DesignAlive.pl

Flod jest wykonany w całości z poliwęglanu. fot. Materiały prasowe

Za stołek zapłacimy 1185 zł. fot. Materiały prasowe