F18 W POKOJU DZIECIĘCYM

MAC

11.3.2011

RZECZY

Firma Atlantic Polska przygotowała modele grzejników, które z powodzeniem można umieszczać w pokojach dla dzieci. Oba modele są bezpieczne a zarazem bardzo przyjazne dla użytkowników.

Dwa modele to F18 oraz Shangai. Pierwszy z nich jest konwekcyjny, drugi z kolei radiacyjny, oba są wyposażone w blokadę ustawień termostatu, posiadają też zaokrąglone kształty w trosce o najmniejszych nawet użytkowników. - Konwektor F18 posiada niskotemperaturowy element grzewczy, który nie wysusza nadmiernie powietrza w ogrzewanym pomieszczeniu. Grzejnik pracuje cicho, więc nie przeszkadza w usypianiu dziecka lub wtedy gdy już ono śpi - informuje producent.

Z kolei radiacyjny grzejnik jest wyposażony dodatkowo w system ASP, który przeciwdziała zjawiskom cyrkulacji kurzu, dzięki czemu kurz nie osiada w ogrzewanej przestrzeni. - Dlatego jest przydatny w pokojach dzieci, które mają problemy z drogami oddechowymi, cierpią na astmę czy alergie - dodają producenci.

Dzięki blokadzie ustawień termostatu nawet dziecięce zabawy z grzejnikiem nie spowodują zmiany w ustawieniu temperatury. Grzejnik F18 obok tradycyjnego kształtu jest dostępny także w formie wysokiego modelu bądź podłużnej listwy.

Za grzejniki z przeznaczeniem dla pokoi dziecięcych zapłacimy w zależności od modelu. F18 kosztuje od 360 do 640 zł, natomiast Shangai to wydatek od 800 do 1200 zł.

Więcej: www.atlantic-polska.pl

Grzejnik F18 stworzony przez Atlantic Polska. fot. Materiały prasowe

Radiacyjny grzejnik Shangai. Materiały prasowe