EMOCJE W KADRZE

TEKST: KAROLINA KOSYNA, ZDJĘCIA: DANIEL JAROSZEK, MAKATA

WARSZAWA 8.2.2017

MODA RZECZY

Kas Kryst – projektantka mająca na swoim koncie kilka nagród, w tym wyróżnienie Złotej Nitki – konsekwentnie prezentuje swój styl, którego jednym z wyznaczników jest czerń. Charakterystyczne dla jej mody są wysokiej jakości materiały, takie jak wełna, zamsz, aksamit, bawełna, wiskoza, jedwab czy kaszmir, ale można znaleźć też elementy z lateksu, tiulu i lycry.

Najnowsza kolekcja Kas Kryst wydaje się być nowym etapem w życiu marki. Po pierwsze dlatego, że została przygotowana w różnych odcieniach czerwieni. Po drugie dlatego, że sesja zdjęciowa do katalogu zapewnia najwyższy poziom doznań nie tylko wizualnych, ale i mentalnych. Kolekcję SS2016 pokazano w pięknej inscenizacji, gdzie opowiedziana obrazem historia nie potrzebuje żadnych słów. Właśnie obraz jest najlepszym przekaźnikiem emocji, jakie mają towarzyszyć odbiorcy. Daniel Jaroszek, którego zdjęcia zachwyciły polską scenę mody i zostały nagrodzone w tym roku przez jury Klubu Twórców Reklamy, uchwycił intymną atmosferę. Hotelowy pokój, dwie kobiety, dwuznaczność sytuacji… to wszystko buduje napięcie, które czerwień dodatkowo wzmaga. Oryginalne i mocno eteryczne kadry wzbudzają zachwyt, ale też są zagadkowe i zmuszają do myślenia.

Marka Kas Kryst oferuje dwie równorzędne kolekcje przeznaczone dla dwóch grup odbiorców. Serią pokazową, aplikującą współczesne trendy, zainteresują się nawet najbardziej wymagający znawcy mody. Druga z nich, basic, to kolekcja skierowana do szerszego grona. Ceny najnowszej kolekcji wahają się od 130 zł za T-shirt do 650 zł za kurtkę. Ponadto marka realizuje spersonalizowane zamówienia indywidualne.

Więcej na: www.kaskryst.com