DOMKI DLA LALEK DE LUX! DZIEWCZYNKI OSZALEJĄ [ZDJĘCIA]

WOJCIECH TRZCIONKA

WARSZAWA 17.3.2014

DESIGN RZECZY

Dziewczynki będą wniebowzięte. Na rynku pojawiły się domki dla lalek z pełnym wyposażeniem. Stworzyła je nowa polska marka Boomini. - To coś więcej niż domki dla lalek. Szukałam oryginalnego mebla, który mogłabym postawić obok klasyków designu - mówi Joanna Kruszec, pomysłodawczyni i właścicielka marki.

Boomini ma obecnie w ofercie dwa modele domków w skali 1:6 - White i Wood. To solidne meble, które mogą stać nie tylko w pokoju dziecka, ale w każdej przestrzeni domowej - świetnie wyglądają w długim holu czy w salonie, mogą stanowić oryginalny element dekoracji wnętrza. White i Wood różnią się od siebie kształtem, rozmiarem, kolorem i stylistyką. Wyrafinowany Wood, w pastelowych kolorach, zrobiony z jasnej sklejki, przypadnie do gustu miłośnikom skandynawskiej stylistyki. Dzięki temu, że można go dowolnie zestawiać z kilku elementów, stwarza pole do rozwoju wyobraźni przestrzennej. To domek idealny do zabawy w towarzystwie innych dzieci, ponieważ dostępny jest ze wszystkich czterech stron. White natomiast doskonale nadaje się do postawienia plecami pod ścianą, przez co zajmuje mniej miejsca niż rozbudowany Wood. Wnętrze pozornie stonowane (utrzymane w czarno-białej kolorystyce) jest zabawne i glamour dzięki dodatkom w żywych, soczystych kolorach oraz mnogości faktur i wzorów. - Oba modele domków to przede wszystkim doskonałe jakościowo, piękne meble, które mają też wartość użytkową - można się nimi świetnie bawić. Boomini otwiera przestrzeń dla wspólnej zabawy dzieci i dorosłych - mówi Joanna Kruszec.

Autorem brył jest krakowski architekt Adam Kozik, a wnętrza zaprojektowała Ola Wołczyk. Domki, meble i dodatki produkowane są w Polsce. Wszystkie elementy są atestowane. W pełni wyposażone domki kosztują: 4990 zł (White) i 4760 zł (Wood).

Więcej: www.boomini.com

Domek Boomini Wood. Cena 4760 zł. fot. Materiały prasowe

Joanna Kruszec pomysłodawczyni i właścicielka marki Boomini. fot. Materiały prasowe

Autorem brył jest krakowski architekt Adam Kozik. fot. Materiały prasowe

Domek Boomini White. Cena 4990 zł. fot. Materiały prasowe

Domki, meble i dodatki produkowane są w Polsce. fot. Materiały prasowe

Wnętrza zaprojektowała Ola Wołczyk. fot. Materiały prasowe