BYLIŚMY NA OPEN’ER FESTIVAL I GDYNIA DESIGN DAYS

RED

GDYNIA 18.7.2013

ARCHITEKTURA DESIGN LUDZIE MIEJSCA MODA OPINIE RZECZY STYL ŻYCIA WYDARZENIA

Gdynia była kolejnym miastem na trasie Design Alive Awards Exhibition and Talks on Tour. Tym razem wystawę mogli zobaczyć uczestnicy festiwali Heineken Open’er i Gdynia Design Days, którzy w dniach 3-14 lipca odwiedzili Miejską Informację Turystyczną mieszczącą się w perełce gdyńskiego modernizmu, dawnym budynku Polskich Linii Oceanicznych.

Design Alive Awards Exhibition and Talks on Tour to wystawa i spotkania z laureatami pierwszej w Polsce nagrody przyznawanej za oryginalną i kreatywną umiejętność odpowiadania na potrzeby konsumenta nowej generacji.

Cykl odwiedził już Poznań, Berlin, Gdańsk i Gdynię. Kolejnym miastem na trasie będzie Warszawa (Wawa Design Festiwal 6-22 września). Potem przyjedziemy na festiwal designu w Łodzi. A cykl zakończy uroczysta gala wręczenia nagród Design Alive Awards 2013 (21 listopada, Warszawa).

Wszystko o nagrodach: tutaj
Wszystko o laureatach: tutaj
Wystawa DAA w Gdyni na zdjęciach: tutaj

Partnerami projektu są: Schattdecor, Leica, APS, Zieta Processdesign, Noti i Balma.

Wystawa została pokazana w Miejskiej Informacji Turystycznej mieszczącej się w perełce gdyńskiego modernizmu, dawnym budynku Polskich Linii Oceanicznych. fot. Wojciech Trzcionka

Uczestnicy Gdynia Design Days mogli przeczytać najnowsze wydanie magazynu "Design Alive". fot. Wojciech Trzcionka