Doktor Leszek Mellibuda, psycholog biznesu. fot. Materiały prasowe

CO MA ŻABA DO DESIGNU

ŁP

4.10.2012

WYDARZENIA

Doktor Leszek Mellibuda, psycholog biznesu, będzie 11 października gościem trzeciego z cyklu wykładów Internity Insights Master Class, tym razem pod hasłem "Specialities". Mowa będzie o tym, w co grają ludzie, dlaczego warto dbać o jeże i żaby, i co z tym wspólnego ma design.

Internity Insight to cykliczne spotkania z uznanymi reprezentantami branż kreatywnych, biznesu, z pionierami, trendwatcherami i trendsetterami. Dr Leszek Mellibruda to psycholog biznesu, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego i Postdoctoral Fellowship Johns Hopkins University (USA). Konsultant medialny z zakresu psychologii społecznej i biznesu. Przez trzy lata współautor radiowych audycji na temat psychologii biznesu.

Spotkanie odbędzie się 11 października (czwartek) o godz. 18.00 w Restauracji Endorfina Foksal (ul. Foksal 2) w Warszawie. Po wykładzie organizatorzy zapraszają na poczęstunek zaprojektowany przez firmy Absolut i Endrofina Foksal.

Wstęp tylko po dokonaniu rejestracji ze zgłoszeniem udziału w wydarzeniu. Formularz zgłoszenia oraz ankieta dla uczestników spotkania dostępne są na stronie organizatora

Zgłoszenia tylko do 6 października. Liczba miejsc ograniczona.