CISZA I KOMFORT. BIESZCZADZKI HOTEL ARŁAMÓW

TEKST PROMOCYJNY

USTRZYKI DOLNE 24.4.2015

ARCHITEKTURA MIEJSCA

254 pokoi, w tym 18 apartamentów i dwa apartamenty prezydenckie posiadające prywatne windy. I ten widok na Bieszczady! Poznajcie czterogwiazdkowy hotel Arłamów, przepięknie położony w otoczeniu lasów Puszczy Karpackiej.

Kompleks Hotelu Arłamów składa się z dwóch części połączonych ze sobą - części nowej oraz całkowicie zmodernizowanej części historycznej - Rezydencji, w której podczas stanu wojennego w 1982 roku, przez sześć miesięcy, internowany był Lech Wałęsa, późniejszy Prezydent Rzeczypospolitej.

W hotelu mieszczą się trzy restauracje, trzypoziomowa strefa SPA z wyjątkową ofertą zabiegów, w tym specjalnie wyodrębniona część VIP SPA dla najbardziej wymagających klientów. Arłamów to także jeden z największych i najnowocześniejszych kompleksów konferencyjnych w Polsce.

Hotel Arłamów jest także obiektem doskonale wyposażonym w zaplecze sportowo-rekreacyjne, w tym pole golfowe oraz kompleks narciarski. Pozostałe atrakcje jakie oferuje hotel to: stadnina koni z krytą ujeżdżalnią, ścianka wspinaczkowa, pole golfowe, strzelnice sportowe, korty do tenisa i squasha, hale sportowe, stadion piłkarski - ze sztuczną murawą taką, na jakiej trenuje Real Madryt - i wiele innych.

Jeżeli dodamy do tego jedyne w swoim rodzaju położenie: na szczycie wzgórza, w otoczeniu lasów Puszczy Karpackiej, na granicy dwóch parków krajobrazowych, w izolacji od ośrodków miejskich, a jednocześnie z bardzo bliskim, bo oddalonym o zaledwie 14 km... własnym lotniskiem, to już wiemy, że Arłamów jest jednym z najciekawszych i najlepiej wyposażonych obiektów tego typu nie tylko w Polsce, ale i w Europie.

Więcej na: www.arlamow.pl