Street food w nowym wydaniu

Znana w Izraelu restauracja sieci Black ma swoją siedzibę również w warszawskim Centrum Handlowym Arkadia. Zanim jednak doszło do otwarcia marka przeszła przez pełen rebranding, za który odpowiedzialna była warszawska agencja Mamastudio.

Ważnym elementem nowej identyfikacji stały się ilustracje. Prosty logotyp i wspomagający go symbol czarodziejskiej dłoni tworzącej sekretne receptury najlepszych burgerów, jak również pełen zestaw ikon oraz restauracyjnych murali powstał we współpracy z ilustratorem Amadeuszem Mierzwą. Wzrok przykuwają również barwne neony a serwujący dania kelnerzy mają na sobie koszulki z elementami identyfikacji, tym samym współtworząc energetyczny charakter restauracji.

Wnętrze w duchu street food wykreowano dzięki połączeniu surowego betonu, kontrastujących kolorów oraz ścian pokrytych blachą trapezową imitującą formę kontenerów transportowych. Czarna, stalowa siatka, industrialne schody prowadzące na drugie piętro oraz loftowe lampy tylko potęgują to wrażenie. 

Współtwórcą menu jest Andrzej Andrzejczak, znany m.in. z Pogromców Meatów a lokal skupia się na serwowaniu burgerów i kanapek.

Więcej na: https://mamastudio.pl/ www.amadeuszmierzwa.com

no images were found

Powiązane artykuły:

Autor Rooms. Klucz do autentycznej Warszawy

Nowa jakość

Warszawa | 27 lipca 2015

Autor Rooms otwiera gościom drzwi do autentycznej stolicy.