Alternatywa dla marek luksusowych

Bielsko-Biała | Kooperacja

19 września 2018 | Design | Rzeczy |

Davis specjalizuje się w tkaninach meblowych do wnętrz. Od początku swego istnienia związana z tkaninami obiciowymi bielska firma rozrasta się i nabiera coraz większej mocy i świeżej energii. Siłą marki jest doświadczenie, które traktuje jako punkt wyjścia do dalszego rozwoju. Na tej ugruntowanej bazie budowana są nowa jakość i nowe rozwiązania.

Davis inspiruje i umożliwia realizacje niepowtarzalnych projektów i aranżacji w każdym budżecie. Mocną stroną firmy są własne możliwości produkcyjne i kontrola nad całym procesem, począwszy od kreacji nowych produktów po logistykę. Własna fabryka wraz z wewnętrznym laboratorium i kontrolą jakości ułatwia oferowanie przemyślanych i zgodnych z trendami autorskich kolekcji.

Od 1995 roku wciąż doskonalone są kompetencje firmy – stale powiększane portfolio, dbałość o profesjonalne doradztwo, coraz lepszy i skuteczny serwis. Własna produkcja, magazyny i oddziały w wielu krajach na świecie pozwalają na nie tylko na jeszcze sprawniejszy serwis,  ale co za tym idzie bardzo konkurencyjne warunki.

W roku 2017 zapadły decyzje o poważnych, ewolucyjnych zmianach. Jedną z największych był rebranding marki Davis oraz wdrożenie nowej linii tkanin funkcjonalnych Smart by Davis, której kolekcje odniosły od razu sukces na rynku.

Obecnie Davis jest w stanie zaproponować kompleksowe rozwiązania nie tylko producentom mebli, lecz także architektom wnętrz oraz projektantom. Zachęca Klienta do bycia Smart – łącząc piękno, styl i funkcjonalność.

***
Oferta firmy Davis obejmuje produkcję, bezpośredni import oraz dystrybucję szerokiej, zróżnicowanej i tworzonej z pasją gamy nowoczesnych tkanin obiciowych. Od lat skutecznie buduje opartą na zaufaniu i satysfakcji współpracę z producentami mebli tapicerowanych, hurtowniami, dekoratorami oraz projektantami wnętrz.

Więcej na: www.davis.pl

no images were found

Powiązane artykuły:

Davis i Beza Projekt z nagrodą za najlepsze stoisko

W świecie tkanin

Poznań | 26 marca 2019

Davis i Beza z nagrodą za najlepsze stoisko na Home & Decor.

Estetyczna uczta

Materiał z duszą

Bielsko-Biała | 28 grudnia 2018

Estetyczna uczta kolorów, form, lekkości i wrażliwości.

Davis olśnił!

Nagroda dla Davisa

Warszawa | 31 października 2018

Nagroda za projekt stoiska na Targach Warsaw Home trafiła do Davisa.