Gobeliny ze szkła artystycznego

Lasvit poszerzył portfolio produktów o ściany działowe ze szkła. „Gobeliny ze szkła artystycznego”, jak określa je producent, mają estetycznie i funkcjonalnie dzielić przestrzeń, tłumić dźwięki i kreować atmosferę wnętrza.

Czeska marka, zajmująca się produkcją niestandardowych instalacji oświetleniowych i obiektów szklanych, postawiła sobie za cel, aby nowa seria Art Wall zapewniła artystyczną atmosferę w każdej przestrzeni: od mieszkania, przez biuro i restaurację, po hotel. „Gobeliny ze szkła artystycznego” już są dostępne na stronie marki.

Szklany Dom istnieje!

Założony w 2007 roku Lasvit wyrósł na długiej tradycji szklarstwa w północnych Czechach. Leon Jakimič, założyciel marki, z jednej strony darzy wielkim szacunkiem bogatą historię szklarską swojego kraju, z drugiej stawia na nowatorski design i nowoczesne technologie. Od 2011 roku kreatywny styl marki wyznacza znany czeski projektant Maxim Velčovský. Mottem firmy, która „udekorowała” już ponad 2,5 tysiąca wyjątkowych miejsc na całym globie, jest inspirowanie świata pięknem czeskiego szkła.

***
Trendy, inspirujące wnętrza, najlepsze realizacje w architekturze, nowości ze świata designu i ciekawe rozmowy wprost do Twojej skrzynki!  Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Moim językiem jest szkło

Moim językiem jest szkło

Wrocław | 18 października 2023

Artystka i projektantka Agnieszka Bar opowiada nam o pracy i szklanych obiektach

Twórcze interwały

Twórcze interwały

Amsterdam | 30 czerwca 2023

Projektantka i artystka Aleksandra Zawistowska opowiada nam o nomadycznym życiu