Projektanci tworzą, a ty możesz ich oceniać

| TWO

17 listopada 2010 | Wydarzenia

Od poniedziałku do piątku w Poznaniu odbywają się warsztaty dla projektantów Nowy Folk Design. Uczestnicy pracują nad innowacyjnymi projektami biżuterii, odzieży i wyposażenia wnętrz inspirowanymi folkiem.

Od poniedziałku do piątku w Poznaniu odbywają się warsztaty dla projektantów Nowy Folk Design. Uczestnicy pracują nad innowacyjnymi projektami biżuterii, odzieży i wyposażenia wnętrz inspirowanymi folkiem.

Wyjątkowość warsztatów polega na wykorzystaniu innowacyjnego narzędzia projektowania Co-creation opartego na współtworzeniu produktów z przyszłymi użytkownikami. W tym celu powstał portal www.nowyfolk.pl, na którym przez cały czas trwania warsztatów internauci mogą oceniać powstające szkice, projekty, komentować przebieg prac. Dzięki pozyskanym informacjom projekty będą ewaluowały tak, aby odpowiadały realnym potrzebom odbiorców.

W roli ekspertów – opiekunów kreatywnych poszczególnych grup występują doświadczeni projektanci: Monika Jakubiak, Anna Orska oraz Marteen Baptist. Najlepsze projekty zostaną wdrożone w firmach biorących udział w wydarzeniu: Meble Vox, Solar, Kruk.

Nowy Folk Design to już druga edycja warsztatów, których organizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, a realizatorem Pro Design – instytucja non profit, której celem jest promocja designu i wspieranie biznesu w sektorach kreatywnych.

Powiązane artykuły:

Oswojone lata 50. w projekcie Atelier Starzak Strebicki

Oswojone lata 50.

Poznań | 9 czerwca 2020

Charakter przestrzeni definiuje nowoczesna interpretacja meblościanki

Na poznańskiej Wildzie

Wilda

Poznań | 20 marca 2020

Mieszkanie w secesyjnej kamienicy, w sercu historycznej dzielnicy Poznania

Kinnarps w Poznaniu zmienia lokalizację

NOWY DOM KINNARPS

Poznań | 25 lutego 2020

Showroom Kinnarps w prestiżowej lokalizacji biznesowej PIXEL 5

Lokalny dom kultury

Dom kultury

Poznań | 10 grudnia 2019

Pawilon Ogród Szeląg zaprojektowany przez wierciński-studio

Sander Mulder na Arenie Design

Mulder na Arenie

Poznań | 3 lutego 2014

Holenderski projektant Sander Mulder odwiedzi Poznań.