Kraków: Projektanci w apartamentach

| MAC

2 sierpnia 2011 | Wydarzenia

Na tegorocznej edycji festiwalu Design Attack polscy projektanci będą się prezentować w nietypowej formule. Z myślą o młodych twórcach zostanie przygotowany “Garden Residence Melanż”.

Na tegorocznej edycji festiwalu Design Attack polscy projektanci będą się prezentować w nietypowej formule. Z myślą o młodych twórcach zostanie przygotowany “Garden Residence Melanż”.

To trzydniowe wydarzenie towarzyszące festiwalowi będzie mieć specjalną oprawę. – Do dyspozycji designerów oddajemy osiem apartamentów (od 50 do 130 m kw.). Hasłem przewodnim prezentacji jest “open mind”. To otwarta wystawa połączona ze sprzedażą prac. Nie definiujemy dziedziny designu. Do projektu mogą zgłaszać się zarówno indywidualni dizajnerzy, jak i firmy i studia projektowe – informują organizatorzy. “Garden Residence Melanż” potrwa trzy dni, od 13 do 16 października.

Przestrzenie przeznaczone pod wystawę znajdują się w standardzie wykończenia deweloperskiego, nie posiadają oświetlenia (projektant musi zabezpieczyć je we własnym zakresie). Jeśli projekt zakładałby zmianę kolorystyki i zbudowanie konstrukcji, to po zakończeniu wystawy obiekt musi zostać przywrócony do stanu pierwotnego. Organizatorzy nie zapewniają pomocy technicznej.

Aby wziąć udział w projekcie, trzeba przesłać zgłoszenie w formie portfolio i krótki zarys ekspozycji do 15 sierpnia na adres: designattack@designattack.pl (jedna wiadomość nie powinna przekraczać 10 MB, z dopiskiem Melanż). Portal designalive.pl jest patronem medialnym drugiej edycji festiwalu Design Attack.

Więcej: www.designattack.pl

Powiązane artykuły:

Klasyka w krakowskim wydaniu od pracowni Polyarch

W klasycznym stylu

Kraków | 29 marca 2021

Najnowszy projekt pracowni Polyarch zrealizowano w jednej z krakowskich kamienic

Minimalizm w praktyce: Apartament pod Wawelem

Esencja minimalizmu

Kraków | 4 czerwca 2020

Apartament pod Wawelem w wykonaniu pracowni Mus Architects

Massolit Cooks

Massolit Cooks

Kraków | 20 marca 2020

Charakterne bistro w sercu krakowskiego Kazimierza

Forum Designu w dawnym Hotelu Forum

Forum Designu

kraków | 25 sierpnia 2014

Kuchnia dawnego Hotelu Forum zamienia się w unikalną przestrzeń.