Konkurs: Wygraj pobyt w The Granary La Suite Hotel!

| MAC


5 sierpnia 2011 | Wydarzenia

Weekendowy pobyt w luksusowym butikowym hotelu – to nagroda w naszym sierpniowym konkursie, który organizujemy wspólnie z wrocławskim hotelem The Granary. Zwycięski voucher na dwudniowy pobyt weekendowy w hotelu dla dwóch osób wraz ze wstępem do strefy wellnes z sauną siłownią i jacuzzi można będzie zrealizować do końca 2011 roku.

Weekendowy pobyt w luksusowym butikowym hotelu – to nagroda w naszym sierpniowym konkursie, który organizujemy wspólnie z wrocławskim hotelem The Granary. Zwycięski voucher na dwudniowy pobyt weekendowy w hotelu dla dwóch osób wraz ze wstępem do strefy wellnes z sauną siłownią i jacuzzi można będzie zrealizować do końca 2011 roku.

The Granary La Suite Hotel mieści się w ścisłym centrum Wrocławia, nieopodal Rynku, przy malowniczej uliczce Menniczej. Pięciogwiazdkowy hotel, który jest zlokalizowany w dawnym, XVI-wiecznym spichlerzu, należy do grona najlepszych hoteli butikowych, coraz popularniejszych nie tylko wśród podróżnych ale także wielbicieli interesującego wzornictwa. The Granary spełnia nawet najbardziej wyszukane oczekiwania swoich gości: tutaj mamy szansę obcować z inspirująco zaaranżowanymi wnętrzami, nietypowym designer. Hotel ma w swojej ofercie 47 luksusowych apartamentów. Koncepcję architektoniczną stworzyła słynna paryska pracownia Gottesman Szmelcman Architecture. Wrocławski hotel butikowy dołączył do grona najbardziej luksusowych hoteli na świecie zrzeszonych w sieci Small Luxury Hotels of the World.

W The Granary mamy szansę na luksusowy pobyt. Zróżnicowanie rozmiarów, układów oraz aranżacji sprawia, że każdy pokój i apartament jest niepowtarzalny. Pokoje na poziomie ogrodu pozwalają cieszyć się łukowymi sklepieniami z oryginalnej cegły, podczas gdy apartamenty na wyższych piętrach odpowiadają zmieniającej się geometrii szklanego dachu. W swoich wnętrzach apartamenty kryją wyjątkowe, nowoczesne wzornictwo, meble na specjalne zamówienie i ręcznie wykonane łóżka. Dodatkowym atutem jest wydzielenie strefy sypialnej, wypoczynkowej i jadalnej. Oferta hotelu odpowiada na indywidualne potrzeby. Goście podczas pobytu mogą skorzystać z wellness (siłownia, sauna, jacuzzi, masaże). Dostępne są różne udogodnienia dla biznesu, usługi biurowe, prywatny szofer, Room Service 24 godziny na dobę, bezpłatny internet szerokopasmowy i Wi-Fi oraz telewizję satelitarną. W zabytkowej części hotelu zlokalizowano restaurację Mennicza Fusion. Surowość i klasyka wnętrza, idealnie komponuje się z odrestaurowanymi cegłami. Tutaj mamy szansę skosztować lekkiej, zdrowej i smacznej kuchni z pomysłem. Specjalnością restauracji jest łosoś w algach morskich na tagliatelli warzywnej.

Uwaga konkurs! Wygraj pobyt w The Granary La Suite Hotel
Aby wziąć udział w piątkowym konkursie i wygrać pobyt we wrocławskim hotelu butikowym, trzeba odpowiedzieć na pytanie: W którym roku wzniesiono obiekt, gdzie obecnie mieści się The Granary La Suite Hotel? Nagrodzimy autora poprawnej odpowiedzi, który wraz ze swoimi danymi (imię, nazwisko i dokładny adres) wyślą je na adres redakcja@designalive.pl w piątek 5 sierpnia pomiędzy godz. 12.00 a 13.00. Nagrodę wygra osoba, której zgłoszenie napłynie jako setne z rzędu (decyduje godzina spłynięcia maila). Osoby chcące wziąć udział w konkursie muszą być zalogowane w portalu designalive.pl, a także na profilu designalive.pl na Facebooku (http://www.facebook.com/DesignAlive). Uwaga, z jednego adresu mailowego można wysłać tylko jedno zgłoszenie (większa liczba zgłoszeń z jednego adresu będzie traktowana jak jedno zgłoszenie). Nazwisko zwycięzcy ogłosimy w piątek 5 sierpnia na designalive.pl. Zwycięski voucher na dwudniowy pobyt weekendowy w hotelu dla dwóch osób wraz ze wstępem do strefy wellnes z sauną siłownią i jacuzzi można będzie zrealizować do końca 2011 roku.

Sponsorem konkursu jest The Granary La Suite Hotel. Więcej: www.granaryhotel.com

Konkurs został zakończony
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia konkursowe, jednak ze względu na to, iż wiele odpowiedzi było nieprawidłowych, konkurs nie został rozstrzygnięty.

Powiązane artykuły: