KONKURS! WYGRAJ KARNET NA NEO FASHION JAMBOREE

Modne wnętrza, najnowsze rozwiązania w aranżacji przestrzeni i świeże spojrzenie debiutujących architektów – oto kilka najnowszych elementów programu festiwalu Neo Fashion Jamboree, który odbędzie się od 16 do 18 maja w Bielsku-Białej. “Design Alive” jest patronem medialnym wydarzenia.

Bielski festiwal to nie tylko pokazy mody, ale również ukłon w stronę aranżacji wnętrz i nowoczesnego wzornictwa. W największej galerii handlowej na Podbeskidziu – Galerii SFERA zaaranżowana zostanie Strefa Designu, w której zaprezentowana będzie wystawa prac studentów i dyplomantów kierunku architektury wnętrz Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach oraz projekty marki Look Like Cookie. Wspomniana kolekcja atrakcyjnych fartuchów kuchennych to najlepszy dowód na to, że moda wkradła się we wszystkie sfery życia, a my nawet wykonując prozaiczne czynności możemy wyglądać stylowo. O wygodę i nowoczesny anturaż zadbają marki Decorto oraz KLER, które zaaranżują specjalną strefę “wypoczynkową” dla festiwalowiczów. W miękkim fotelu, przy aromatycznej kawie miło będzie nadrobić zaległości w prasie lifestylowej, modowej i wnętrzarskiej.

Zawód: projektant
Jak zostać projektantem wzornictwa użytkowego i przemysłowego? Zapraszamy na wykład Jana Cegiełki – Dyrektora Kreatywnego firmy Dobroteka oraz Pełnomocnika Zarządu ds. obsługi projektowej marki KLER, która jest jednym z fundatorów nagród w konkursie fotograficznym DreamTeam. Warto wspomnieć, że marka obchodziła w zeszłym roku swoje 40. lecie i jest jednym z najbardziej docenionych producentów ekskluzywnych mebli wypoczynkowych nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Połączenie tradycji z nowoczesnością idealnie odzwierciedlają jej kampanie reklamowe, o czym przekonamy się w salce wizyjnej Starej Fabryki. W przestrzeni wyposażonej w meble KLER wyświetlane będą krótkie filmy reklamowe znanych marek, projektantów oraz uczestników konkursu Dream Team z backstage’u nadesłanych na konkurs sesji.

Modny i designerski Loft
Designersko będzie także w loftowej, wyremontowanej przestrzeni dawnej fabryki sznurków Bezalin. Powstaje tam Loft Showroom&Fitness – nowe miejsce na mapie Bielska-Białej, którego niezwykły charakter przyciągnie miłośników sportu, mody i najwyższej jakości wyposażenia. Innowacyjne połączenie fitnessu z showroomem marek okazało się idealną lokalizacją festiwalowej Strefy Projektanta. 17. maja odbędą się tam pokazy kolekcji młodych projektantów oraz dyplomantów Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach. Kolejnego dnia wybieg zastąpiony zostanie showroomem, w ramach którego projektanci będą mogli wystawić i sprzedawać swoje kolekcje.

Loft Showroom&Fitness, to również niestandardowe pomysły na wyposażenie przestrzeni biurowych, fitnessowych i – jak najbardziej, domowych. A to wszystko wspólnie z przedstawicielami marki ATEPAA, która współpracowała w zakresie wyposażenia przestrzeni m.in. z L’Oréal Paris. Jej meble łączą w sobie oryginalne wzornictwo, niezawodność użytkowania z dobrą jakością. W niekonwencjonalnych projektach marki dominuje drewno z orzecha europejskiego oraz chromowana stal, łącząc funkcjonalność z elegancją.

Zapraszamy na Neo Fashion Jamboree wszystkich, których zainteresowania krążą wokół szeroko pojętej sztuki. Szczególnie zachęcamy do wzięcia udziału w wykładach i warsztatach (fotograficznych, graficznych, z zakresu projektowania i marketingu), które w tym roku cieszą się dużą popularnością. Obowiązują wcześniejsze zapisy, dlatego warto się pospieszyć.

Wygraj karnet na Neo Fashion Jamboree
W konkursie do wygrania mamy trzy podwójne karnety na cały festiwal. Aby wziąć udział w konkursie i wygrać jeden z nich, trzeba odpowiedzieć na pytanie: Która to edycja festiwalu? Nagrodzimy autorów poprawnych odpowiedzi, którzy wraz ze swoimi danymi (imię, nazwisko i dokładny adres) wyślą je na adres konkursy@designalive.pl w środę 14 maja pomiędzy godz. 12.00 a 13.00. Nagrody wygrają osoby, których zgłoszenia napłyną jako dwudzieste trzecie, trzydzieste dziewiąte i pięćdziesiąte pierwsze (decyduje godzina spłynięcia mejla). Aby wziąć udział w konkursie należy być zalogowanym w portalu designalive.pl, a także polubić konta na Facebooku: designalive.pl i Neo Fashion Jamboree. Uwaga, z jednego adresu mejlowego można wysłać tylko jedno zgłoszenie (większa liczba zgłoszeń z jednego adresu będzie traktowana jak jedno zgłoszenie).

Więcej na: www.neo-fashion-jamboree-com

Powiązane artykuły:

RISK made in Warsaw proponuje terapię sztuką

ART THERAPY

Warszawa | 2 marca 2020

Niezwykła współpraca RISK made in Warsaw z Tomaszem Poznyszem

Zabawa konwencją

Zabawa konwencją

Warszawa | 10 stycznia 2020

Piękno prostoty skryte w trapezowej torebce marki Atomy

50 barw śniegu

50 barw śniegu

Tokio | 1 lutego 2015

Zima nie szczędzi nam barw - pisze dla "Design Alive" Olga Nieścier.

Najciekawsze pokazy mody polskich projektantów 2014 roku

Idee na wybiegu

Warszawa | 15 stycznia 2015

Najciekawsze pokazy mody polskich projektantów 2014 roku.