HUSH Warsaw startuje z jubileuszową edycją

Największe targi mody autorskiej w Polsce, HUSH Warsaw, odbędą się w najbliższy weekend w stolicy już po raz dziesiąty! Po raz pierwszy pod patronatem „Design Alive”. Z okazji okrągłego jubileuszu, organizatorzy podsumują kilka lat rozwoju rynku mody autorskiej w Polsce i zaprezentują aż 120 marek ubrań i dodatków.

Jubileuszowy HUSH to marki, które są już znane i cenione za jakość i dobry design jak również marki, które wystartowały z nową energią i odważnie zdobywają już nie tylko polski rynek. Tym razem zobaczyć będzie można blisko 40 nowości w tym nowe marki bielizny, obuwia i bogatą ofertę biżuterii.

Jednak dziesiąty HUSH to nie tylko modowe nowości. Po raz pierwszy na HUSH powstanie zmysłowa i pachnąca strefa HUSH BeautyTrends, w której odwiedzający znajdą znane i bardziej niszowe marki kosmetyków naturalnych. Na wszystkich wielbicieli kosmetycznych nowinek czekają m.in. Kiehl’s, Urban Decay, Phenome, Naturativ, Yope, Kosmetyki Dla, Hagi czy GLOV.

hush_designalive - 4

Na tym lista atrakcji się nie kończy, dodatkowo wspólnie z marką Samsung przygotowana zostanie specjalna strefa, w której napić będzie można się kawy, poznać najnowsze trendy ze świata technologii, a nawet wygrać torbę z imitowanej edycji-BusyMonday dla Samsung.

HUSH Warsaw to targi mody autorskiej, które odbywają się dwa razy w roku. Co sezon pokazują najnowsze kolekcje wybranych marek i projektantów. Stworzyły je Magda Korcz i Anna Pięta. – Naszym celem nigdy nie było robienie tylko targów. Pierwsza pojawiła się potrzeba, by coś zmienić w tej branży – mówią nam w wywiadzie.

10. Edycja HUSH Warsaw, 10-11 grudnia, Stadion PGE Narodowy; sobota 11.00- 19.00, niedziela 11.00-18.00. Pełna lista wystawców oraz więcej na temat wydarzenia na: www.hushwarsaw.com

no images were found

Powiązane artykuły:

Przygotujcie się na HUSH Warsaw Winter Boogie

Jedenasty HUSH

Warszawa | 24 listopada 2017

HUSH Warsaw Winter Boogie 2-3 grudnia na PGE Stadionie Narodowym.

PODSŁUCHANE. Odbicie czasu

Odbicie czasu

Warszawa | 17 listopada 2017

Magda Korcz i Anna Pięta z HUSH Warsaw rozmawiają o modzie.

Podsłuchane. Moda jest komunikatem

Komunikat

Warszawa | 18 sierpnia 2017

Magda Korcz i Anna Pięta z HUSH Warsaw rozmawiają o modzie.

PODSŁUCHANE. Świadome wybory

Świadome wybory

Warszawa | 12 kwietnia 2017

Magda Korcz i Anna Pięta z HUSH Warsaw rozmawiają o modzie.

Podsłuchane. Kreacja a stagnacja

Kreacja a stagnacja

Warszawa | 4 grudnia 2016

Magda Korcz i Anna Pięta z HUSH Warsaw rozmawiają o modzie.