ZUZANNA SKALSKA OPOWIE O TRENDACH

MAC

23.2.2012

WYDARZENIA

Nowy cykl spotkań poświęcony naszej przyszłości w początku marca wystartuje w Warszawie. Na przysłowiowy pierwszy ognień pójdzie Zuzanna Skalska, trendwatcherka w holenderskim VanBerlo Design Strategy Product Development, od kilkunastu lat zajmująca się właśnie przewidywaniem trendów i zjawisk. Patronem medialnym jest DesignAlive.pl.

Nowy cykl Master Class ma znaczący podtytuł "What will be next?" Organizator spotkań - Internity Insights deklaruje zresztą jasno: "Nie chcemy się skupiać na tym, co było, pokazujemy co będzie, w którym kierunku warto się rozwijać, gdzie szukać inspiracji i motywacji do rozwoju zawodowego i osobistego". W spotkaniach brali będą udział przedstawiciele branż kreatywnych, biznesu, wizjonerzy, pionierzy, poszukiwacze i badacze trendów.

Zaproszenie na inauguracyjne spotkanie przyjęła Zuzanna Skalska, mieszkająca na stałe w Holandii trendwatcherka od kilkunastu lat zajmująca się przewidywaniem trendów i zjawisk w rożnych dziedzinach przemysłu. Pracuje regularnie dla dużych światowych marek jak i nieco mniejszych firm. Obecnie działa w VanBerlo, dużym holenderskim studiu projektowym, w którym zajmuje się obserwacją, badaniem i analizowaniem trendów we wzornictwie. Od kilku lat dzieli się wiedzą i doświadczeniem również w Polsce, nie tylko wykładając ale również czynnie angażując się w prace na rzecz m.in. samorządów poprawiających jakość życia mieszkańców także dzięki designowi. Zuzanna Skalska jest także współtwórcą poznańskiej School of Form.

Spotkanie z Zuzanną Skalską odbędzie się 2 marca w Warszawie w Salonie Internity Duchnicka (ul. Duchnicka 3). Początek o godz. 18.00. DesignAlive.pl jest patronem medialnym wydarzenia. Partnerzy: Hansgrohe, Marazzi, Duravit, Absolut, Marta Wajda, My'o'My.

W spotkaniu mogą wziąć udział zarejestrowani uczestnicy. Formularz dostępny jest w zakładce Aktualności na stronie: www.internitysa.pl

Spotkanie z Zuzanną Skalską odbędzie się 2 marca w Warszawie w Salonie Internity Druchnicka. fot. Wojciech Trzcionka

Nowy cykl Master Class ma znaczący podtytuł "What will be next?"