Studia IWP to 120 godzin wykładów i 60 godzin praktycznych warsztatów. fot. Materiały prasowe

ZOSTAŃ MENEDŻEREM WZORNICTWA

TP

9.8.2011

WYDARZENIA

W Instytucie Wzornictwa Przemysłowego rozpoczęła się rekrutacja na IV edycję studiów podyplomowych Design Management (Projektowanie wzornicze w zarządzaniu rozwojem nowego produktu).

Studia są odpowiedzią na coraz większe zapotrzebowanie rynku na kompetencje menedżera wzornictwa - specjalistów z zakresu zarządzania procesami projektowymi i wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań oraz nowych produktów na rynek.

Design Management zajmuje się również tworzeniem strategii biznesowych w oparciu o wzornictwo. Studia prowadzone są wspólnie przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego i Kolegium Gospodarki Światowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Studia IWP to 120 godzin wykładów i 60 godzin praktycznych warsztatów, możliwość udziału w imprezach organizowanych w IWP (wystawy, konferencje, warsztaty związane z zarządzaniem wzornictwem), dostęp do wiedzy o designie, komplet podręczników (m.in. "Design Managment" Kathryn Best) oraz wysokiej jakości materiały dydaktyczne ze wszystkich zajęć.

Rekrutacja kandydatów na studia jest otwarta i odbywa się na zasadzie kolejności zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona. Więcej: www.iwp.com.pl/studia_podyplomowe

Kontakt: Jolanta Lepianko, tel. (22) 860-00-62, jolanta_lepianko@iwp.com.pl; Izabela Dziemaszkiewicz, tel. (22) 860-01-81, izabela_dziemaszkiewicz@iwp.com.pl