ZAPREZENTUJ SIĘ W MEDIOLANIE!

ET

16.11.2011

WYDARZENIA

Organizatorzy Ventura Lambrate rozpoczęli nabór wystawców na przyszłoroczną edycję targów świeżych pomysłów i odważnych koncepcji dla współczesnego świata. Organizowane w Mediolanie podczas światowego święta designu czyli Salone Internationale del Mobile, zyskały miano źródła trendów i inspiracji.

Tegoroczna edycja dostarczyła ciekawych tematów mediom i entuzjastom designu. O wielu z nich do dziś informują media, również DesignAlive.pl. Hemp Chair - krzesło z siana projektu Wernera Aisslingera; Jambox firmy Jawbone, czyli mały bezprzewodowy głośnik o mocy estradowego sprzętu, czy wystawa niemieckich projektantów rozkochanych z naturze - "Poetry Happens" - to tematy przewijające się przez światowe blogi, portale i magazyny o designie. Były też polskie akcenty. Wystawa zbiorowa polskich projektantów "Unpolished" oraz prezentacja Agnieszki Lasoty.

W przyszłym roku, w dniach 17-22 kwietnia, po raz trzeci zostaną pokazane najciekawsze efekty międzynarodowego projektowania. I, jak zapewniają organizatorzy, będzie to pasjonująca mieszanka rzemiosła i techniki, poezji i intelektu, natury i nauki, unikatowości i demokracji, kultury i komercji, czyli doskonałej inspiracji dla światowego biznesu.

Organisation in Design, holenderska organizacja odpowiedzialna za dobór uczestników, zaprasza zarówno uznanych projektantów jak i tych, których nazwiska nie są jeszcze rozpoznawalne. Zaprasza ponadto instytucje, fundacje, galerie, twórcze kolektywy i stowarzyszenia do ubiegania się o miejsce na Ventura Lambrate 2012. To miejsce dla tych, dla których design to nie tylko efekt, ale przede wszystkim droga by go osiągnąć.

Szczegóły pod adresem: milano@organisationindesign.com

Ventura Lambrate odbywa się w ramach Salone Internationale del Mobile w Mediolanie. fot. Ewa Trzcionka

W tym roku na Ventura Lambrate można było zobaczyć m.in. biżuterię z cienko skrawanych butelek PET projektu Florie Salnot. fot. Ewa Trzcionka