Projekt autorstwa Pauliny Rusinek.

ZAPRASZAMY NA KURSY PROJEKTOWANIA WNĘTRZ

TEKST PROMOCYJNY

14.2.2012

WYDARZENIA

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego "Creator" organizuje profesjonalne kursy projektowania wnętrz i ogrodów, w formie wykładów z prezentacją multimedialną, ćwiczeniami i interaktywnymi zajęciami warsztatowymi.

Szkolenia odbywają się w weekendy, w salach wykładowych Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i w Krakowie. Zajęcia dotyczą zarówno zagadnień teoretycznych jak i praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy przy tworzeniu projektów. Studenci przygotowują autorski projekt mieszkania. Na zaliczenie kursu należy przygotować autorski projekt dowolnie wybranej przestrzeni. Dodatkowo można skorzystać ze szkoleń komputerowych.

Kursy pozwalają na zdobycie wiedzy od podstaw i przygotowanie do zawodu projektanta wnętrz oraz projektanta ogrodów. Skierowane są zarówno do osób, które pasjonują się projektowaniem i aranżacją wnętrz w sposób hobbystyczny, jak i dla takich, które pragną zająć się tworzeniem i realizacją projektów zawodowo. Zaświadczenia ukończenia kursu wystawiane są na drukach MEN.

Wykładowcy to wykwalifikowana kadra - pracownicy wyższych uczelni. Posiadają nie tylko wiedzę praktyczną, zdobywaną na co dzień przy tworzeniu autorskich projektów w swych pracowniach, ale także umiejętności dydaktyczne i dar przekazywania wiedzy.

Najbliższe terminy kursów:
• Projektowanie wnętrz w Warszawie - 11 luty-1 kwiecień
• Projektowanie wnętrz w Warszawie - 25 luty- 20 maj

• Projektowanie wnętrz w Krakowie - 10 marzec- 20 maj
• Projektowanie ogrodów w Warszawie - 25 luty -20 maj

Kontakt:
www.creator.net.pl
biuro@creator.net.pl
tel.504 222 373
tel/fax 22 759 16 02