W poszukiwaniu ciepła

| MAC

21 listopada 2011 | Wydarzenia

Firma Terma Technologie po raz trzeci organizuje międzynarodowy konkurs na grzejnik. Jest skierowany nie tylko do projektantów, ale wszystkich tych, którzy na co dzień interesują się projektowaniem oryginalnych, innowacyjnych produktów.

Firma Terma Technologie po raz trzeci organizuje międzynarodowy konkurs na grzejnik. Jest skierowany nie tylko do projektantów, ale wszystkich tych, którzy na co dzień interesują się projektowaniem oryginalnych, innowacyjnych produktów.

Konkurs Terma Design stara się od lat wyznaczać nowe standardy i trendy w kategorii grzejników łazienkowych i dekoracyjnych. A zarazem popularyzuje sztukę użytkową i jej rolę w życiu człowieka. – Autorom najciekawszych projektów Terma Technologie oferuje możliwość podjęcia dalszej współpracy oraz wdrożenie do regularnej produkcji konkursowych projektów. Każda edycja konkursu kończy się uroczystym wernisażem i wystawą pokonkursową, na której prezentowane są prototypy nagrodzonych projektów oraz pozostałe prace finałowe – deklarują organizatorzy.

Uczestnicy konkursu terma Design 2012 zmierzą się z konkretnym tematem. W tej edycji stanie się nim „grzejnik przyszłości”. Autorzy najlepszych projektów mogą liczyć na nagrody finansowe. Główną nagrodą w konkursie jest 10 tys. zł, II nagroda to 5 tys. zł a III nagroda – 3 tys. zł. Organizator przewiduje także przyznanie wyróżnień w kwotach 1 tys. zł oraz nagrodę specjalną – 3 tys. zł za najbardziej nowatorski projekt w kategorii do 26. roku życia. Dodatkową nagrodą dla laureatów jest realizacja prototypów projektów oraz ich prezentacja podczas wernisażu i wystawy pokonkursowej.

Każda kolejna edycja konkursu cieszy się dużym zainteresowaniem. Na poprzednią edycję Terma Design zgłoszono niemal 200 projektów. 57 z nich zakwalifikowano do kolejnego etapu, z czego jury wyłoniło 6 laureatów.

Trzecia edycja konkursu rozpoczęła się 7 listopada tego roku. Termin nadsyłania prac mija 5 lutego 2012 roku. Patronat nad konkursem sprawuje designalive.pl.

Więcej: www.termadesign.com, www.e-terma.com

Powiązane artykuły:

Wystartowała 12. edycja konkursu VASCO Integracja 2020

VASCO Integracja

Warszawa | 27 lutego 2020

VASCO Group zaprasza do 12. edycji konkursu VASCO Integracja 2020

Trwa rejestracja do IX edycji International VELUX Award!

Velux zaprasza

Warszawa | 26 lutego 2020

Trwa rejestracja do IX edycji International VELUX Award

Wygraj z presją czasu i zdobądź 1000 euro!

Stań i walcz!

Katowice | 19 grudnia 2018

Druga polska edycja „Roca One Day Design Challenge”.

Weź udział w wyzwaniu Cosentino Design Challenge!

Wyzwanie Cosentino

Almería | 28 listopada 2018

Nowy konkurs promocję kreatywności i talentu w projektowaniu.

Piękno w prostocie

Piękno w prostocie

Gdańsk | 16 grudnia 2016

Grzejnik HEST autorstwa Olgi Dąbrowskiej i Adama Grocha.