UWAGA KONKURS! ZAPROJEKTUJ IDEALNE WNĘTRZE

ŁP

4.12.2011

WYDARZENIA

Echo Investment organizuje konkurs "Insider Designer" dla młodych projektantów i architektów z Poznania. Do wygrania komputer iMac, tablety iPad oraz iPody. Najlepsze projekty znajdą się w specjalnym konkursowym katalogu inspiracji. Portal DesignAlive.pl objął konkurs patronatem.

W konkursie "Insider Designer" organizowanym przez Echo Investment mogą brać udział osoby, które ukończyły 18 lat i są studentami lub absolwentami uczelni ze stolicy Wielkopolski. Zadaniem osób startujących w konkursie jest kompleksowe zaprojektowanie wnętrza mieszkania (od ścian, przez meble, skończywszy na aranżacji oświetlenia). Twórcy powinni opierać swoje projekty o jeden z dwóch rzutów mieszkania z osiedla Kasztanowa Aleja - inwestycji realizowanej przez Echo Investment w Poznaniu. Projekt konkursowy powinien składać się z rzutu oraz wizualizacji trójwymiarowych. Prace zostaną ocenione przez profesjonalne jury, a głównymi kryteriami oceny projektów będą ich estetyka, nowoczesny design, a także funkcjonalność zaproponowanych rozwiązań. Poza głównymi nagrodami, najlepsze projekty trafią do specjalnego katalogu promującego młodych designerów z Poznania. Dzięki tej publikacji mieszkańcy Kasztanowej Alei”przy urządzaniu swojego mieszkania będą mogli skorzystać z oryginalnych projektów nagrodzonych w konkursie, a sami projektanci dotrą ze swoimi pomysłami do szerokiej grupy odbiorców.

Konkurs "Insider Designer" jest częścią programu Echo Investment City friendly, który został zbudowany na czterech fundamentach: miejskim stylu, nowoczesnym designie, funkcjonalnych rozwiązaniach oraz przyjaznym otoczeniu. Programem zostały objęte jak dotąd dwa miasta: Poznań i Wrocław. W ramach Echo Investment City friendly inwestor promuje wszelkie działania, które sprawiają, że przestrzeń miejska staje się bardziej przyjazna, otwarta, a życie w Poznaniu i Wrocławiu - przyjemniejsze. Do tej pory Echo Investment organizowało rowerowe eventy i konkursy, a swoim klientom, którzy zakupili mieszkania w inwestycjach objętych programem, oferowano designerskie, składane rowery amerykańskiej firmy Dahon.

Prace na konkurs "Insider Designer" (edycja poznańska) można zgłaszać do 15 stycznia 2012 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi 23 stycznia 2012 roku.

Do jury konkursu "Insider Designer" weszli: Agnieszka Jacobson-Cielecka (dziennikarka, krytyk i kuratorka designu, założycielka polskiej edycji "Elle Decoration"), Ewa Trzcionka (redaktor naczelna portalu DesignAlive.pl), Mateusz Wójcicki (architekt, projektant, członek Grupy xm3), Aneta Chrzęszczyk (architekt, Echo Investment), Marta Politowicz (kierownik Biura Sprzedaży Echo Investment w Poznaniu).

Więcej o programie Echo Investment City Friendly na: www.echo.com.pl/cityfriendly i www.facebook.pl/cityfriendly. Regulamin konkursu, formularz zgłoszeniowy oraz rzuty do projektów znajdują się na stronie konkursu www.insiderdesigner.pl.