Dzień jak co dzień w redakcji DesignAlive.pl. Na pierwszym planie od lewej: Wojciech Trzcionka (redaktor prowadzący) i Bartosz Witkowski (grafik). fot. Łukasz Potocki

URODZINY DESIGNALIVE.PL. CO O NAS MYŚLICIE?

MM

14.11.2011

WYDARZENIA

Portal DesignAlive.pl obchodził 1 listopada pierwsze urodziny. Poprosiliśmy kilka osób o opinię na temat naszej witryny. - To nowe spojrzenie na świat designu - mówi Anna Bejnarowicz z firmy Noti. - DesignAlive.pl jest esencją tego, co dzieje się w przestrzeni designu - przekonuje nasza Czuytelniczka Magda Krelińska.

Zuzanna Skalska, trendwatcher:
- DesignAlive.pl to przykład prawdziwej profesjonalnej "szkoły cieszyńskiej". Rzetelne oraz pełne pasji podejście do tematyki designu, konsekwentne budowanie świadomości o otaczającym nas świecie oraz bezkonkurencyjne odkrywanie źródeł i procesów znajdujących się za każdym projektem.

Magda Krelińska, czytelniczka:
- DesignAlive.pl jest esencją tego, co dzieje się w przestrzeni designu w Polsce i na świecie. Portal "zaraża" pasją obcowania z estetycznym, odkrywczym i praktycznym. A tego tak bardzo potrzebujemy w naszym kraju.

Anna Bejnarowicz, marka Noti:
- Z naszego punktu widzenia portal internetowy €DesignAlive.pl€ to nowe spojrzenie na świat designu. Dzięki swojej strukturze w innowacyjny sposób przedstawia połączenie sztuki i walorów użytkowych w codziennym życiu. Portal przybliża swoim Czytelnikom nie tylko przedmioty, ale także ludzi i miejsca, które charakteryzują się wyjątkowym i nowoczesnym wzornictwem. Marka Noti w pełni utożsamia się z przesłaniem portalu, który promuje na polskim rynku rzeczy wysoce jakościowe, nowoczesne i piękne.

Michał Mrożewski, Profundo PR:
- Jeden z nielicznych polskich portali o designie do których zaglądam. Redaktorów portalu DesignAlive można spotkać na większości imprez związanych z designem - to jest naprawdę "design na żywo".

Paweł Kubara, firma Comforty:
- DesignAlive.pl to ważna witryna, którą warto często odświeżać. Pojawiła się akurat w momencie, gdy wszyscy poczuliśmy, że polskie wzornictwo nabiera przyspieszenia. Wreszcie mamy medium, które dokładnie działa w tym tempie, z dynamiczną, otwartą, pracowitą redakcją, która wie, gdzie być, o czym mówić a do tego - jak, aby serwis z jednej strony posiadał charakter branżowy, a z drugiej, propagował właściwe podejście do tematu pośród szerszego grona czytelników. Co ważne, DesignAlive, działając w Cieszynie, podchodzi do wzornictwa profesjonalnie, ukazując czytelnikom jego pełniejsze oblicze. Pierwsze urodziny to moment by życzyć niestrudzonej redakcji ciągłego zapału i energii. Oby kolejny rok obfitował w wydarzenia i informacje, o których z przyjemnością będziemy tu czytać. Niech DesignAlive patronuje wzornictwu, spaja środowisko i rośnie bo o wzornictwie nie wystarczy mówić, trzeba wiedzieć jak!

Bashko Trybek, projektant:
- Designalive.pl to portal, na którym nie tylko poznajemy projekty, ale również ludzi z krwi i kości, którzy je tworzą.