Twoja muzyka wszędzie tam gdzie Ty. Dzięki Sony Extra Bass

Jeśli lockdown pokrzyżował twoje wakacyjne, muzyczne plany czas wziąć sprawy we własne ręce i rozkręcić letni festiwal we własnym ogródku lub mieszkaniu. Rozwiązaniem wobec technicznych trudności może stać się odświeżona oferta głośników bezprzewodowych Sony Extra Bass.

Mocny dźwięk
Bas jest ważny, wie o tym dobrze każdy audiofil. Tryb Live Sound, dostępny teraz w modelach XB22, XB32 i XB72, rozszerza zasięg emisji dźwięku i zapewnia trójwymiarowy odbiór muzyki, zupełnie jak podczas występu na żywo. Efekt ten uzyskuje się dzięki umieszczonym pod kątem głośnikom oraz cyfrowemu przetwarzaniu sygnału. Nowe modele najlepiej sprawdzają się przy słuchaniu gatunków muzycznych z dużą dawką basu, takich jak hip-hop, dance czy rap.

Lepsza zabawa
Jeśli tęsknisz za klubami wypełnionymi barwnymi promieniami światła, Sony ma na to sposób. Wygodne w trzymaniu głośniki XB22 i XB32 mają teraz funkcję Party Booster. Dzięki wbudowanemu przyspieszeniomierzowi reagują na stukanie w obudowę, generując specjalne efekty świetlne i dźwiękowe. W modelu XB72 szereg funkcji zapewniających lepszą zabawę można wybrać za pomocą bezpłatnej aplikacji Fiestable. Głośnik wspiera również komendy głosowe, nowy system obsługi ruchami oraz interaktywne oświetlenie. Po wybraniu w aplikacji funkcji Party Lights telefon zacznie świecić w rytm muzyki, tworząc klimat koncertu na żywo. Modele XB32 i XB72 wyposażono w wielobarwne, świecące linie i stroboskop. Emisja światła odbywa się w rytm muzyki, tak jak w klubach, a działanie poszczególnych funkcji można dostosowywać do własnych upodobań w aplikacji Fiestable. Zabawę rozświetli także głośnik XB22, który posiada jednobarwną świecącą linię.

Istotne szczegóły
Głośniki spełniają wymogi klasy ochrony IP67, niestraszna więc im woda i brud. Model XB12 ma powłokę z materiału podobnego do gumy a w modelach XB22 i XB32 wykorzystano ponadto tkaninę przystosowaną do prania. Tak zabezpieczonemu sprzętowi nie zaszkodzi żadna zabawa. A ponieważ modele XB32 i XB22 są odporne także na rdzewienie i uderzenia, pozwalają w pełni chłonąć muzykę w każdych warunkach. Projektanci nie zapomnieli także o stylowym wyglądzie i nowych kolorach głośników.

Decydując się na kupno głośnika bezprzewodowego najczęściej kierujemy się jego przeznaczeniem: domowym lub do podróży, na co znaczący wpływ ma możliwy czas użytkowania bez dostępu do prądu. W końcu nie ma nic gorszego niż przerwanie w połowie ulubionej piosenki podczas pikniku na łące. Oferowany przez Sony czas pracy bez zewnętrznego zasilania wynosi do 24 godzin, a dzięki zwartej, poręcznej konstrukcji muzykę można zabrać naprawdę wszędzie. Model XB32 pozwala nawet na ładowanie smartfona — nie ma więc ryzyka niespodziewanego zakończenia zabawy.

Więcej na: www.sony.pl

Powiązane artykuły:

Design Alive Awards 2013 on tour

Tournee rozpoczęte

PoZNAŃ | 20 lutego 2014

Wystawa Design Alive Awards 2013 wyruszyła w trasę po Polsce.

Arena Design: Christian Sieger go?ciem Design Alive Talks

Sieger w Poznaniu

POZNAŃ | 12 lutego 2014

Christian Sieger ze studia Sieger Design będzie gościem Areny Design.

Jeep Wrangler. Ko? poci?gowy

Koń pociągowy

Toledo | 28 listopada 2013

Jeep Wrangler to jeden z tych samochodów, który piekielnie rzuca się w oczy.