Nagrody otrzymają zgłoszenia, w których zostanie wskazany ekran grzejnika i będą zawierały dane (imię, nazwisko i dokładny adres).

STYLOWY KONKURS INSTAL-PROJEKTU

TEKST PROMOCYJNY

14.9.2012

WYDARZENIA

INVENTIO to grzejnik wielkoformatowy i wielofunkcyjny. Innowacyjna, jednolita forma: czysta płaszczyzna, która jest ekranem grzejnika sprawia, że ten model jest dekoracyjnym elementem wnętrza. Instal-Projekt wprowadza nową, inspirującą kolekcję nadruków – podziel się swoją opinią, wybierz najciekawszy i wygraj oryginalny pendrive-grzejnik.

Duże przestrzenie? Żaden problem!
Model INVENTIO stanowi rozwiązanie dla dużych, eleganckich pomieszczeń, które wymagają odpowiedniego stylistycznie wykończenia i uzupełnienia. Minimalizm, elegancja i nieoczywista forma sprawiają, że INVENTIO idealnie wpasuje się w nowoczesne wnętrza, wymagające niestandardowych rozwiązań. INVENTIO to mistrz prostej formy – smukły i pionowy pokazuje, że ogrzewanie może mieć ciekawy kształt, a grzejnik może być obrazem.

Zdobi i grzeje
INVENTIO odpowiada zapotrzebowaniu na estetyczne rozwiązania tych, którzy cenią sobie wyszukany styl i lubią nowoczesny design. Ten model pokazuje, że grzejnik to nie tylko drabinka, czy żeberka – dzięki odpowiednim rozwiązaniom technologicznym można zamienić go w wielkoformatową fotografię. Przy całej swojej oryginalności model zachowuje swoją funkcję grzewczą i wydajność.

Zamień grzejnik w obraz – fotografia na ekranie
Obok dostępnych w ofercie ekranów She i Chillout pojawiły się nowe nadruki: La Bella Toscana to nowa, nastrojowa kolekcja, inspirowana pięknym, włoskim regionem. Ekrany ze zdjęciami pejzaży Toskanii pozwalają wprowadzić do wnętrza trochę włoskiej atmosfery i stworzyć niepowtarzalny klimat.

Jaki jest Twój typ? Konkurs
Ekrany She i Chillout proponowane przez Instal-Projekt to sprawdzone rozwiązania: tajemniczy portret kobiety utrzymany w klasycznym zestawieniu czerni i bieli oraz delikatny i kobiecy, kwiatowy wzór, dodający wnętrzu lekkości. Kolekcja La Bella Toscana to z kolei pomysł dla miłośników pięknych pejzaży: delikatny i trochę melancholijny krajobraz w stonowanych barwach, soczysta zieleń toskańskich pól, a także pięknie uchwycony na zdjęciu kontrast zieleni i szarości we włoskim krajobrazie pozwalają wprowadzić do wnętrza nastrój i mocne, nasycone kolory. Wybierz swój ulubiony ekran i weź udział w konkursie.

Do konkursu można przystąpić wysyłając w dniach od 10 (od godz. 10.00) do 14 (do godz.15.00) września 2012 odpowiedź na adres: konkursy@designalive.pl. Nagrody otrzymają zgłoszenia, w których zostanie wskazany ekran grzejnika i będą zawierały dane (imię, nazwisko i dokładny adres). Instalowe pendrivy w postaci grzejnika Tubus i koszulki otrzyma co piąte zgłoszenie. Aby wziąć udział w konkursie należy być zalogowanym na portalu DesignAlive.pl, a także polubić konto na Facebooku:  Instal-Projekt

Uwaga, z jednego adresu mejlowego można wysłać tylko jedno zgłoszenie (większa liczba zgłoszeń z jednego adresu będzie traktowana jak jedno zgłoszenie).

Wybierz swój styl i wygraj!