STUDIO RYGALIK ZAPRASZA NA URODZINOWE DESIGN APERITIVO

TWO

ŁÓDŹ 20.10.2012

DESIGN STYL ŻYCIA WYDARZENIA

Urodziny Studio Rygalik to impreza, która na dobre wpisała się w kalendarz festiwalu Łódź Design. W tym roku pracownia Tomka Rygalika świętowała będzie szóste urodziny. Główną atrakcją wieczoru będzie unikalny projekt łączący w sobie design i dobre jedzenie. Impreza odbędzie się w piątek 19 października w łódzkiej pracowni Studio Rygalik przy ul. Częstochowskiej 19. Start o godz. 20.00.

Design Aperitivo to inicjatywa rozpoczęta tego lata przez Studio Rygalik. To nieformalne tematyczne spotkania, których celem jest integracja środowiska twórczego. Pierwsze trzy edycje odbyły się w Warszawie w winiarni Alewino. Teraz przyszedł czas na rozwinięcie tej formuły w Łodzi podczas urodzin Studia Rygalik. Główną atrakcją wieczoru będzie unikalny projekt łączący w sobie design i dobre jedzenie. Celem wydarzenia jest pokazanie nowej jakości w sposobie promowania produktów spożywczych i kreowania imprez wokół jedzenia.

Do prezentacji i serwowania wyjątkowego, tłoczonego na zimno Oleju Rzepakowego z Góry św. Wawrzyńca posłuży kolekcja specjalnie zaprojektowanych, pozornie abstrakcyjnych obiektów użytkowych. Ich zadaniem jest uwydatnić najważniejsze walory oleju i sprawić, że interakcja gości z tym produktem będzie wyjątkowym przeżyciem, nieprzypominającym w niczym tradycyjnej degustacji, czy cateringu. Olej serwowany będzie z chlebem i bagietkami z warszawskiej piekarni Charlotte. Doznania dopełnią Fluidacje - analogowe wizualizacje specjalnie na ten wieczór tworzone przy pomocy oleju.

Patronem medialnym wydarzenia jest "Design Alive".

Więcej: www.studiorygalik.com