SKOMPONUJ SOBIE SOFĘ

TWO

13.12.2010

RZECZY

Modulor to sofa, którą możesz sam skomponować, możesz z niej zrobić łóżko albo i fotel. Wszystko według uznania. Stworzyli ją dla firmy NAP polscy projektanci Marta Niemywska i Dawid Grynasz.

Modulor to system modułów tworzących zmienny, dopasowujący się do potrzeb użytkownika mebel. Dzięki zastosowaniu połączeń elementy mebla możemy dowolnie ze sobą zestawiać, tworząc w ten sposób sofę, leżankę, łóżko, fotel.

- Sofa składa się z czterech modułów w dwóch wielkościach. Z nich można tworzyć dowolne kompozycje. Ilość kombinacji jest nieograniczona - mówi nam Marta Niemywska.

Dawid Grynasz to architekt i projektant. Ukończył Wydział Architektury i Urbanistyki na Politechnice Białostockiej. Obecnie mieszka i projektuje we własnym studio w Warszawie. Marta Niemywska to absolwentka Wydziału Wzornictwa Przemysłowego warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Członek grupy PG 13. Oboje mają na swoim koncie m.in. współpracę z Muji przy tworzeniu pierwszego salonu tej firmy w Polsce.

Ich Modulor dostępny jest w sprzedaży w salonach NAP (www.nap.com.pl). Przykładowy zestaw prezentowany na sklepowej wystawie składający się z 20 elementów (siedziska, podłokietniki, poduchy, szafka) kosztuje 16 tys. zł.

Modulor dostępny jest w sprzedaży w salonach NAP. fot. ARC

arta Niemywska i Dawid Grynasz. fot. ARC

Przykładowy zestaw prezentowany na sklepowej wystawie składający się z 20 elementów (siedziska, podłokietniki, poduchy, szafka) kosztuje 16 tys. zł. fot. ARC