Festiwal w Rondzie Sztuki potrwa w sobotę i niedzielę od godz. 10.00 do 19.00. Wstęp jest bezpłatny.

SILOS FALAMI FEST, CZYLI SZANSA NA PREZENT

MAC

9.12.2010

WYDARZENIA

W katowickim Rondzie Sztuki w najbliższy weekend (11-12 grudnia) zagości design, który będziemy mogli kupić i cieszyć się nim przynajmniej do przyszłego roku. Po raz pierwszy w Katowicach odbędzie się Silos Falami Fest.

Impreza będzie połączeniem targów sztuki i designu - w Rondzie Sztuki pojawią się artyści, projektanci i producenci oraz handmakerzy. Dzięki temu, na kilkanaście dni przed świętami Bożego Narodzenia będzie można zaopatrzyć się w niepowtarzalne i intrygujące prezenty.

Pierwsza edycja festiwalu odbędzie się pod hasłem „Śląskie raz!” - w tej kategorii zaplanowano konkurs, który ma wyłonić zwycięzców najlepszych projektów. Zaplanowano takxe warsztaty designerskie.

Wiadomo już, że na festiwalu zaprezentują się m.in. Marta Długajczyk, Jolanta Paliwoda, Filuteria, JotKa design, pracownia plastyczna Mazajka, FAKE, nos!nos!, KATO, Maria Kuboszek czy Hot Strawberry. Wciąż jeszcze można zgłaszać się z własnymi projektami i produktami. Szczegóły na stronie: www.silossztuki.pl

Festiwal w Rondzie Sztuki potrwa w sobotę i niedzielę od godz. 10.00 do 19.00. Wstęp jest bezpłatny.

Imprezie będzie towarzyszyć sobotni koncert zespołów St. James Hotel oraz Muariolanza w kinoteatrze Rialto. Bilety kosztują 15 zł (10 zł w przedsprzedaży). Początek o godz. 20.00