Laureaci ubiegłorocznego konkursu. fot. Materiały prasowe

SAMSUNG INSPIRUJE W KUCHNI

TP

3.6.2011

WYDARZENIA

Wystartował druga edycja konkursu "Samsung inspiruje w kuchni", skierowanego do zdolnych projektantów wnętrz oraz właścicieli pięknych, stylowych kuchni. Konkurs rozpoczął się 1 maja i potrwa cztery miesiące.

Konkurs "Samsung inspiruje w kuchni" składa się z dwóch odsłon: jednej dedykowanej zawodowym projektantom kuchni oraz drugiej skierowanej do posiadaczy pięknych i stylowych wnętrz kuchennych. Jest to już druga edycja konkursu, ubiegłoroczna cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno profesjonalistów jak i amatorów nowoczesnego designu.

W pierwszej części konkursu, na projektantów czekają trzy kategorie: "Mała kuchnia", "Kuchnia minimalistyczna" oraz "Kolor w kuchni". - Jeśli jesteś ambitny i masz ciekawe pomysły przygotuj projekt kuchni, wykorzystując sprzęt AGD marki Samsung! Do dyspozycji jest ponad 60 produktów do zabudowy, w tym: piekarniki, płyty grzewcze, okapy, zmywarki i kuchenki mikrofalowe dostępne w bazach programów, takich jak CAD Kuchnie czy PRO100. Wystarczy trochę wyobraźni, dobry pomysł i możesz znaleźć się w Londynie! Autorzy trzech najlepszych projektów wygrają dwudniową wycieczkę do stolicy Zjednoczonego Królestwa pod hasłem "Śladami najnowszych trendów w designie" oraz telewizor Samsung LED Smart TV z najnowszej serii D8000 - informują organizatorzy konkursu.

Druga część konkursu skierowana jest do właścicieli ciekawych wnętrz kuchennych, w których wykorzystano minimum trzy produkty do zabudowy marki Samsung. - Przekonaj się, że nie trzeba być zawodowcem, wystarczy pomysł i inicjatywa, by stworzyć coś pięknego. Posiadacze niezwykłych kuchni, którzy chcą spróbować swoich sił w konkursie muszą wysłać minimum trzy fotografie wnętrza, wraz z załączonymi dowodami zakupu sprzętów marki Samsung oraz wypełnionym formularzem konkursowym. Zwycięzcy konkursu otrzymają zwrot wartości zakupionych sprzętów firmy Samsung do maksymalnej kwoty 8 tys. zł - informują organizatorzy.

Termin nadsyłania prac konkursowych upływa 31 sierpnia b.r. Prace należy nadsyłać na adres: Samsung Electronics Polska, ul. Marynarska 15, 02-647 Warszawa z dopiskiem "Samsung inspiruje w kuchni" lub pocztą elektroniczną: zabudowa@samsung.com.pl. Więcej informacji: www.samsung.pl.