Nagrody w konkursie zostaną wręczone po raz szósty. fot. ARC

RUSZYŁ KONKURS DIAMENT MEBLARSTWA

MAC


7.9.2011

WYDARZENIA

O początku września można zgłaszać produkty w konkursie Diament Meblarstwa. Na najlepsze meble czekają cenne nagrody. Laureatów poznamy w styczniu przyszłego roku. Portal DesignAlive.pl jest patronem medialnym konkursu.

Konkurs odbywa się po raz szósty i mogą brać w nim udział producenci mebli, akcesoriów, półfabrykatów czy też komponentów meblowych działających w Polsce bądź też mających w naszym kraju swoje przedstawicielstwo. - Nagrody w konkursie Diament Meblarstwa są potwierdzeniem doskonałego wzornictwa i oryginalności produktów, wskazaniem doskonałego wizerunku producenta i znakomitego postrzegania przez klientów oraz ekspertów - przyznają jego organizatorzy.

W tym roku przygotowano 25 kategorii produktowych, wśród nich znajdują się m.in. przestrzeń jadalniana, przestrzeń salonowa, meble tapicerowane, przestrzeń sypialniana, przestrzeń kuchenna
meble dziecięce i młodzieżowe, krzesła przestrzeń, aranżacja przedpokoju, systemy akcesoriów czy oświetlenie meblowe. W kategoriach obejmujących gotowe meble dodatkowo zastosowano podział na klasę standard oraz klasę premium. W każdej kategorii, jak również w każdej z wyróżnionych klas, zostanie przyznana nagroda Diament meblarstwa. Zostaną ponadto przyznane nagrody Diament design oraz Diament internautów.

W głosowaniu na Diament meblarstwa oraz Diament design weźmie udział kapituła, w której skład wchodzą eksperci z branży meblarskiej, dziennikarze (m.in. DesignAlive.pl), architekci, projektanci wnętrz oraz naukowcy. Jury dokona wyboru najlepszych produktów w poszczególnych kategoriach oraz klasach biorąc po uwagę m.in. wzornictwo, oryginalność i prezencję mebla. Z kolei Diament internautów otrzyma produkt, który zgromadzi największą ilość głosów przyznanych przez użytkowników sieci internetowej.

Wszelkie informacje o konkursie jak również pełny skład jury oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie: www.diamentmeblarstwa.pl

Uroczysta gala połączona z wręczeniem nagród w konkursie odbędzie się w styczniu przyszłego roku. Konkurs organizują portal Meble.pl i Wydawnictwo Meble.pl. Zgłoszenia będą przyjmowane do końca października.