Ruszył konkurs Diament Meblarstwa

| MAC


7 września 2011 | Wydarzenia

O początku września można zgłaszać produkty w konkursie Diament Meblarstwa. Na najlepsze meble czekają cenne nagrody. Laureatów poznamy w styczniu przyszłego roku. Portal designalive.pl jest patronem medialnym konkursu.

O początku września można zgłaszać produkty w konkursie Diament Meblarstwa. Na najlepsze meble czekają cenne nagrody. Laureatów poznamy w styczniu przyszłego roku. Portal designalive.pl jest patronem medialnym konkursu.

Konkurs odbywa się po raz szósty i mogą brać w nim udział producenci mebli, akcesoriów, półfabrykatów czy też komponentów meblowych działających w Polsce bądź też mających w naszym kraju swoje przedstawicielstwo. – Nagrody w konkursie Diament Meblarstwa są potwierdzeniem doskonałego wzornictwa i oryginalności produktów, wskazaniem doskonałego wizerunku producenta i znakomitego postrzegania przez klientów oraz ekspertów – przyznają jego organizatorzy.

W tym roku przygotowano 25 kategorii produktowych, wśród nich znajdują się m.in. przestrzeń jadalniana, przestrzeń salonowa, meble tapicerowane, przestrzeń sypialniana, przestrzeń kuchenna
meble dziecięce i młodzieżowe, krzesła przestrzeń, aranżacja przedpokoju, systemy akcesoriów czy oświetlenie meblowe. W kategoriach obejmujących gotowe meble dodatkowo zastosowano podział na klasę standard oraz klasę premium. W każdej kategorii, jak również w każdej z wyróżnionych klas, zostanie przyznana nagroda Diament meblarstwa. Zostaną ponadto przyznane nagrody Diament design oraz Diament internautów.

W głosowaniu na Diament meblarstwa oraz Diament design weźmie udział kapituła, w której skład wchodzą eksperci z branży meblarskiej, dziennikarze (m.in. designalive.pl), architekci, projektanci wnętrz oraz naukowcy. Jury dokona wyboru najlepszych produktów w poszczególnych kategoriach oraz klasach biorąc po uwagę m.in. wzornictwo, oryginalność i prezencję mebla. Z kolei Diament internautów otrzyma produkt, który zgromadzi największą ilość głosów przyznanych przez użytkowników sieci internetowej.

Wszelkie informacje o konkursie jak również pełny skład jury oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie: www.diamentmeblarstwa.pl

Uroczysta gala połączona z wręczeniem nagród w konkursie odbędzie się w styczniu przyszłego roku. Konkurs organizują portal Meble.pl i Wydawnictwo Meble.pl. Zgłoszenia będą przyjmowane do końca października.

Powiązane artykuły:

TON przedstawia kolekcję Grand Slam

Grand Slam

Warszawa | 7 kwietnia 2020

Finezyjna technika gięcia drewna opanowana do perfekcji

Wystartowała 12. edycja konkursu VASCO Integracja 2020

VASCO Integracja

Warszawa | 27 lutego 2020

VASCO Group zaprasza do 12. edycji konkursu VASCO Integracja 2020

Trwa rejestracja do IX edycji International VELUX Award!

Velux zaprasza

Warszawa | 26 lutego 2020

Trwa rejestracja do IX edycji International VELUX Award

Wygraj z presją czasu i zdobądź 1000 euro!

Stań i walcz!

Katowice | 19 grudnia 2018

Druga polska edycja „Roca One Day Design Challenge”.

Weź udział w wyzwaniu Cosentino Design Challenge!

Wyzwanie Cosentino

Almería | 28 listopada 2018

Nowy konkurs promocję kreatywności i talentu w projektowaniu.