RUSZA KONKURS: MŁODZI NA START!

TWO

11.3.2011

WYDARZENIA

Misją magazynu "ELLE Decoration" jest wspieranie młodych i zdolnych polskich artystów zajmujących się wzornictwem przemysłowym, czemu służyć ma ogłoszony przez magazyn konkurs "Młodzi na start" pod patronatem DesignAlive.pl.

Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych pomysłów, projektów i rozwiązań elementów wyposażenia pokoju dziecięcego oraz pokazanie ich szerszej publiczności m.in. poprzez wypromowanie na łamach magazynu "ELLE Decoration", a także na wystawach pokonkursowych. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych o profilu plastycznym, studentów i kierunków związanych z wzornictwem przemysłowym i projektowaniem, a także absolwentów tych kierunków z 2010 r. Prace wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesyłać na adres redakcji od 9 marca do 10 czerwca 2011 r. Oceny i wyboru najlepszych prac dokona kapituła konkursu, w której skład wejdą autorytety z dziedziny designu.

Konkurs podzielony został na dwie kategorie. Zwycięzca w kategorii "Szkoła ponadgimnazjalna" otrzyma 5000 zł oraz prawo udziału w warsztatach z zakresu projektowania zorganizowanych przez School of Form. Laureat w kategorii "Szkoła Wyższa" otrzyma 5000 zł oraz prawo udziału w studiach podyplomowych z zakresu Design Management w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa. Prace ocenianie będą pod kątem innowacyjności, estetyki, funkcjonalności, bezpieczeństwa.

Akcję wspierają: Meble Vox, School of Form, Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa, Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Zamek Cieszyn. Patroni medialni konkursu: Chilli Zet, Domo TV, Designteka.pl, Designalive.pl, Take Me, Futu.pl. Więcej informacji na temat konkursu, regulamin oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie: www.mlodzinastart.elledeco.com.pl

Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych pomysłów, projektów i rozwiązań elementów wyposażenia pokoju dziecięcego oraz pokazanie ich szerszej publiczności.