POSZŁY KONIE PO BETONIE

MAC

22.11.2010

RZECZY

Jak stąpać twardo po betonie pokazuje nowy projekt Ivanka Studio. Na betonowe płytki zwrócono ostatnio uwagę podczas London Design Festival. Teraz dzięki pomysłowości Węgrów będziemy mogli dowolnie bawić się kolorami i tworzyć własne wzory i kombinacje.

Nowe płytki "Camelion" zaprojektowane przez Ivanka Studio to zdecydowanie propozycja dla indywidualistów oraz osób, które lubią trochę namieszać w rzeczywistości. Węgierscy projektanci pozostawiają także dużą dowolność - różnobarwne płytki o rozmaitych kolorach mogą pojawiać się nie tylko na podłodze, ale również na ścianie - przynajmniej z taką ideą zostały zaprojektowane. Wykonane są z betonu, przyjmują bardzo fantazyjne kształty. Elementy ich wykończenia, łagodne i o owalnych kształtach pozwalają niemal w nieograniczony sposób aranżować wybraną przestrzeń.

Płytki z Ivanka Studio mają bardzo zróżnicowane barwy, i będą dostępne m.in. w kolorze czarnym, szarym, brązowym, piaskowym, niebieskim, różowym, czerwonym czy zielonym.

Nowe płytki Ivanka Studio zaprojektowano w dwóch rozmiarach: 30x30 cm i 15x15 cm. W zależności od przeznaczenia mają też zróżnicowaną grubość, od 6 do 1,5 cm. Są tak skonstruowane, aby można było układać je w dowolne konfiguracje, mieszając dwa zaprojektowane rozmiary.

Ich twórcy zakładają, że można je wykorzystać zarówno wewnątrz obiektów jak i w dowolnej przestrzeni, będą dostępne także specjalne warianty z metalicznym połyskiem.

Płytki trafiają już do produkcji.

Płytki Ivanka Studio są wykonane z betonu i są zaprojektowane w różnych kolorach. Przy ich układaniu nie będziemy się nudzić. fot. ARC

Płytki trafiają już do produkcji. fot. ARC

Nowe płytki Ivanka Studio zaprojektowano w dwóch rozmiarach: 30x30 cm i 15x15 cm. fot. ARC