PIERWSZY SERIAL, KTÓRY NIGDY NIE ZEJDZIE Z EKRANU!


TEKST SPONSOROWANY

29.8.2011

WYDARZENIA

Wielka Gra czyli jak zostać mistrzem w zarządzaniu wzornictwem. Film w dziesięciu odcinkach emitowany jest na portalu zsz.com.pl od 29 sierpnia. Każdemu odcinkowi towarzyszy pytanie konkursowe.
Odpowiadaj i wygraj wyjazd na Vienna Design Week.Instytut Wzornictwa Przemysłowego zlecił produkcję dziesięciu odcinków serialu adresowanego do przedstawicieli firm i projektantów, które w interesujący sposób pokazują proces zarządzania wzornictwem. Akcja serialu rozgrywa się w siedzibie IWP oraz w plenerach Ogrodu Krasińskich. Edukacyjna formuła poszczególnych odcinków, odesłanie do konkretnych studiów przypadków, słownika projektantów polskich i platformy e-learningowej pokazują, jak różni odbiorcy i w jakim zakresie mogą korzystać ze współpracy z projektantami pod warunkiem, że wiedzą jak tą dziedziną  profesjonalnie zarządzać. Ich przewodnikami są główni bohaterowie serialu - doradcy Marta i Marcin.

Pierwszy odcinek oraz pytanie konkursowe już 29 sierpnia.
Oglądaj wszystkie odcinki i jedź do Wiednia na święto designu!

Naucz się! Wzornictwo to zysk. Korzystanie ze zbiorów ZSZ jest bezpłatne. Więcej na www.zsz.com.pl

O projekcie ZSZ:
Projekt Zaprojektuj Swój Zysk dostarcza specjalistycznej wiedzy, metodologii i praktycznych rozwiązań, dzięki którym przedsiębiorstwa i projektanci dowiedzą się jak skutecznie tworzyć innowacyjne wzorniczo produkty i zarządzać wprowadzaniem ich na rynek. Ponadto w ramach projektu funkcjonuje sieć współpracy z ośrodkami i instytucjami gospodarczymi, akademickimi, inkubatorami przedsiębiorczości, ośrodkami transferu technologii, parkami naukowo-technologicznymi oraz organizacjami międzynarodowymi, dzięki której powstanie trwałe otoczenie biznesowe wspierające innowacje w przedsiębiorstwach poprzez wzornictwo.

Projekt Zaprojektuj Swój Zysk współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Projektu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Warsztaty i wystawy ZSZ organizuje Instytut Wzornictwa Przemysłowego.