PIĘKNE PRZEDMIOTY RUSZAJĄ NA POLIGON

MAC

24.11.2010

RZECZY

Przedmioty które często wywołują zachwyt i szybko stają się obiektami pożądania, powstają przede wszystkim po to, by dobrze nam służyć.

Nie zawsze jednak mamy okazję, by przed zakupem dokładnie je przetestować i sprawdzić, czy sprostają naszym oczekiwaniom. Dlatego też ruszamy z poligonem, czyli niczym nieograniczonym, swobodnym ale zarazem dociekliwym eksperymentowaniem z przedmiotami, które kuszą i mamią.

- Będziemy testować, oglądać, sprawdzać, dotykać, próbować z każdej strony - deklaruje Magdalena Jackowska, dziennikarka RMF Classic, która wraz z Ewą Trzcionką, wydawcą serwisu Designalive.pl wyrusza na niezwykły poligon.

W pierwszym odcinku "Classic Design" zanurzyły się w "Śląskie pomysły", a wśród nich - dywan Mohohej!DIA, stworzony przez Moho Design. - To pierwszy produkt pochodzący ze Śląska, tutaj zaprojektowany i wyprodukowany, który wielokrotnie był nagradzany na świecie - mówi Ewa Trzcionka.

W programie dowiemy się, z czego jest wyprodukowany oraz jakie ma zalety oraz wady. Testowany przez uczestniczki poligonu egzemplarz przeżył już wiele, zwiedził trochę świata, na co dzień był eksponowany w "żywej galerii designu".

SŁUCHAJ PROGRAMU:

Dywan Mohohej!DIA. fot. Wojciech Trzcionka

Tak powstają dywany Mohohej!DIA. fot. Wojciech Trzcionka

Magdalena Lubińska z Moho Design na dywanie Mohohej!DIA. fot. Wojciech Trzcionka

Ewa Trzcionka w rozmowie z Magdaleną Jackowską. fot. Wojciech Trzcionka