Pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu „Drzwi do projektowania” odbyło się w lutym w Concordii Design w Poznaniu.

OTWIERAMY KOLEJNE DRZWI DO PROJEKTOWANIA

WARSZAWA 5.4.2017

INTER DOOR WYDARZENIA

Już 20 kwietnia w stołecznej Winosferze, odbędzie się drugie w tym roku spotkanie w ramach cyklu „Drzwi do projektowania” organizowanego przez markę INTER DOOR – producenta drzwi premium w Polsce. Wydarzenie powstało z myślą o architektach, dlatego podczas spotkania będzie można zobaczyć nie tylko nowości z oferty produktowej marki.
INTER DOOR w swoich rozwiązaniach stawia na maksymalne zaspokojenie potrzeb i oczekiwań ze strony Klientów. Za marką stoi kreatywny, pełen pasji zespół, który tworzy koncepcje nie tylko funkcjonalne, ale również charakteryzujące się unikatowym designem. Nie zapominając przy tym o jakości. Ta chęć doskonalenia swoich produktów oraz tworzenie kolejnych, ciekawych projektów zaowocowała cyklem „Drzi do projektowania”. Z jednej strony, marka chce dotrzeć do szerszej grupy odbiorców, stąd spotkania w największych miastach Polski. A z drugiej strony, stawia na bezpośredni kontakt z architektem i projektantem. W czasie właśnie takich spotkań rodzą się najciekawsze pomysły.

Wydarzenia organizowane w ramach cyklu „Drzwi do projektowania” to okazja do zobaczenia produktów marki na żywo, ale jednocześnie szansa na udział w wyjątkowych warsztatach. W Warszawie, architekci i projektanci będą mogli poznać tajniki fotografii wnętrz. Dodatkowo odbędzie się krótka prezentacja polskiej marki – Wood Republic, która specjalizuje się w projektowaniu mebli ze sklejki.

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu o którym więcej można przeczytać: tutaj

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc – obowiązuje przesłanie potwierdzenia udziału na adres: beata.jankowska@interdoor.pl do dnia 10 kwietnia.

Spotkanie w Warszawie_INTER DOOR