Konkurs na gadżet ogłosiła School of Form. fot. Materiały prasowe

NAWET LODÓWKA MOŻE BYĆ SEXY

MAC24.5.2011

WYDARZENIA

School of Form ogłosiła konkurs na gadżet promujący szkołę. Najlepszy pomysł zostanie wdrożony, a jego autor w nagrodę spędzi dwa dni w studiu Oskara Zięty.

School of Form to odbywające się w Poznaniu studia designu. Szkoła chce się jeszcze lepiej identyfikować. - Jeśli wierzysz, że nawet lodówka może być sexy, a gadżet promocyjny wcale nie musi być nudny. Masz głowę pełną pomysłów i potrafisz je realizować. Pokaż nam swój projekt! - zaprasza do wzięcia udziału w konkursie. A ten jest otwarty dla wszystkich: aby wziąć w nim udział wystarczy odwiedzić fanpage szkoły na Facebooku (http://www.facebook.com/schoolofform), zapoznać się z zasadami konkursu oraz zamieścić zdjęcie, szkic swojego projektu lub krótki film. Na gadżecie musi znaleźć się obecne logo SoF (można je pobrać na fanpage’u w strefie konkursowej).

Najlepszy gadżet zostanie wyprodukowany, a jego autor w nagrodę odwiedzi studio Oskara Zięty. Autorzy pozostałych dwóch najlepszych projektów otrzymają profesjonalny zestaw markerów Copic Classic. Konkurs trwa do 16 czerwca.

Więcej: www.sof.edu.pl