Warsztaty dla dzieci przygotowała Concordia Design. fot. Materiały prasowe

NAJMŁODSI JADĄ NA WARSZTATY

MAC

5.7.2012

WYDARZENIA

"Wszystko zaprojektowane" to akcja edukacyjna dla najmłodszych przygotowana przez Concordia Design, który rozwija kreatywność, zainteresowania, ciekawość świata czy umiejętność współpracy w zespole. Po sukcesie warsztatów w Poznaniu ich organizatorzy wyruszają w Polskę, proponując zajęcia w Krakowie oraz Gdyni.

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku 6-8 i 9-11 lat. To kreatywne zajęcia, podczas których najmłodsi poznają odpowiedzi na najtrudniejsze pytania stawiane często dorosłym. - Dzieci poszukają odpowiedzi na nie przez poznawanie, doświadczanie, tworzeniei zabawę. W czasie warsztatów będą pracowały w specjalnie zaaranżowanych "kreatywnych wyspach", wyposażonych w meble Young Users by Vox, które w naturalny sposób wspierają rozwój dzieci, ich wyobraźnię, zachęcają do indywidualnego tworzenia - zapowiadają organizatorzy.

Najbliższe warsztaty zaplanowano na 7 lipca w Krakowskim Biurze Festiwalowym (Kraków, ul. Powiśle 9) w godz. 12.30-14.00 oraz 15.00-16.30 Ich temat brzmi "Wszystko zaprojektowane czyli naukowe zagadki i tajemnicze zjawiska wokół nas" a poprowadzi je Wojciech Mikołuszko.

Tydzień później najmłodsi spotkają się nad morzem w czasie Gdynia Design Days. Warsztaty odbędą się 14 lipca w sali Koralowej Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni w godz. 11.00 -12.30 oraz 13.30-15.00. Zajęcia zatytułowane "Wszystko zaprojektowane czyli o co chodzi w modzie?" poprowadzi Katarzyna Świeżak.

Patronem jest "Design Alive". Zapisy na warsztaty pod adresem: kids@concordiadesign.pl

Więcej: www.concordiadesign.pl