Prace powstały podczas warsztatów z uczniami klasy II a Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Cieszynie. Nasza ulubiona to ta o najnowszych technologiach, które czynią rzeczy niewidzialnymi. Zgadnijcie, która to?

MARZENIA SĄ JAK WODA [ZDJĘCIA]

EWA TRZCIONKA

CIESZYN 1.6.2014

DESIGN OPINIE STYL ŻYCIA WYDARZENIA

Kochane Dzieci! W tym szczególnym dniu życzę Wam spełnienia marzeń. A bardziej tego, byście nigdy nie bali się marzyć, bo nawet najdziwniejsze, najbardziej niemożliwe marzenia mogą się spełnić. Marzenia są jak woda. Potrafi w swej mocy przerwać potężne tamy. Lecz woda  - kap, kap, kap - potrafi też powoli drążyć skałę, aż ją ukształtuje. Sprytna woda mądrze omija przeszkody, zmienia kształt i kolor zależnie od otoczenia. Czasem zamarza, czasem ulatnia się, by znów spaść deszczem. Zawsze jednak, po fascynującej wędrówce, trafia do celu, do bezkresnego morza.

Pamiętajcie Kochani, że każda przeszkoda na Waszej drodze do spełnienia marzenia może Was skierować, jak wodę, w zupełnie nowe, niesłychane miejsce. I tak odkryjecie, coś nowego, coś cudownego.

Kochane dzieciaki z II a, dziękuję Wam za wspólną zabawę i piękne okładki, jakie, mimo ograniczeń, przygotowaliście na naszych wspólnych zajęciach. Wiem, że macie całe mnóstwo marzeń i że wiele z nich potraficie spełnić sami, bo jesteście wspaniali, wrażliwi i nie boicie się zmian.