Pierwsza edycja festiwalu Design Attack odbyła się w listopadzie zeszłego roku. fot. Marcin Mońka

KRAKÓW: PROJEKTANCI W APARTAMENTACH

MAC

2.8.2011

WYDARZENIA

Na tegorocznej edycji festiwalu Design Attack polscy projektanci będą się prezentować w nietypowej formule. Z myślą o młodych twórcach zostanie przygotowany "Garden Residence Melanż".

To trzydniowe wydarzenie towarzyszące festiwalowi będzie mieć specjalną oprawę. - Do dyspozycji designerów oddajemy osiem apartamentów (od 50 do 130 m kw.). Hasłem przewodnim prezentacji jest "open mind". To otwarta wystawa połączona ze sprzedażą prac. Nie definiujemy dziedziny designu. Do projektu mogą zgłaszać się zarówno indywidualni dizajnerzy, jak i firmy i studia projektowe - informują organizatorzy. "Garden Residence Melanż" potrwa trzy dni, od 13 do 16 października.

Przestrzenie przeznaczone pod wystawę znajdują się w standardzie wykończenia deweloperskiego, nie posiadają oświetlenia (projektant musi zabezpieczyć je we własnym zakresie). Jeśli projekt zakładałby zmianę kolorystyki i zbudowanie konstrukcji, to po zakończeniu wystawy obiekt musi zostać przywrócony do stanu pierwotnego. Organizatorzy nie zapewniają pomocy technicznej.

Aby wziąć udział w projekcie, trzeba przesłać zgłoszenie w formie portfolio i krótki zarys ekspozycji do 15 sierpnia na adres: designattack@designattack.pl (jedna wiadomość nie powinna przekraczać 10 MB, z dopiskiem Melanż). Portal DesignAlive.pl jest patronem medialnym drugiej edycji festiwalu Design Attack.

Więcej: www.designattack.pl