Konkurs świąteczny: Odgaduj i zamiataj po duńsku

| TWO

23 grudnia 2010 | Rzeczy

W kolejnym konkursie designalive.pl do wygrania jest niby zwyczajny, ale jednak niezwykły zestaw: zmiotka i szufelka duńskiej firmy Normann Copenhagen, który dla Czytelników naszego portalu ufundował sklep internetowy www.worldsdesign.pl.

W kolejnym konkursie designalive.pl do wygrania jest niby zwyczajny, ale jednak niezwykły zestaw: zmiotka i szufelka duńskiej firmy Normann Copenhagen, który dla Czytelników naszego portalu ufundował sklep internetowy www.worldsdesign.pl.

Zestaw zmiotka i szufelka projektu Ole Jensena urzeka prostotą formy. Zakończenie szufelki to otwór idealnie dopasowany do rozmiarów trzonka zmiotki (doskonale mieści się tu również kciuk), by po sprzątaniu złożyć jeden element w drugi i powiesić. Szufelka wykonana została z polipropylenu, natomiast zmiotka to naturalne drewno i włosie. – W moim warsztacie byłem zirytowany ilością kurzu i paprochów jakie znajdywały się koło mojego biurka. By posprzątać musiałem za każdym razem schylać się i zamiatać za pomocą dwóch gazet. Zamiatałem paprochy jedną gazetą na drugą, bo nigdy nie chciało mi się iść po zmiotkę. I wtedy zdałem sobie sprawę, że właśnie wpadłem na pomysł nowej zmiotki i szufelki! Pięknej, o ciekawej formie i wysokiej jakości wykonania. Szufelka jest płaskim kawałkiem plastiku i nic więcej – opowiada o swoim projekcie Ole Jensen.

Aby wygrać prezentowane dziś przedmioty wystarczy odpowiedzieć na pytanie: jaką nagrodę otrzymały zmiotka i szufelka Normanna Copenhagena projektu Ole Jensena? Nagrodzimy autora poprawnej odpowiedzi, który wraz ze swoimi danymi (imię, nazwisko i dokładny adres) wyśle ją na adres redakcja@designalive.pl w drugi dzień świąt 26 grudnia w godz. 9.00-10.00. Nagrodę wygrywa osoba, której zgłoszenie napłynie jako dziesiąte z rzędu (decyduje godzina spłynięcia mejla). Osoby chcące wziąć udział w konkursie muszą być zalogowane w portalu designalive.pl. W celu znalezienia odpowiedzi na pytanie konkursowe zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego www.worldsdesign.pl

Worldsdesign.pl to ambitny design e-shop pełen pozytywnych wrażeń i emocji oraz źródło inspiracji dla każdego wnętrza. Kolekcja worldsdesign.pl to wyłącznie najwyższej jakości oryginalne produkty o unikalnym wzornictwie i przedmioty ponad 140 designerów z całego świata m.in. T. Heatherwicka, M. Wandersa, P. Starcka, K. Grcica. Worldsdesign.pl to platforma stworzona dla wszystkich miłośników designu jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wzornictwem przemysłowym. We inspire… YOU MAKE IT HAPPEN!

Powiązane artykuły:

Słodycze dla dorosłych

Słodycze dorosłych

Kopenhaga | 5 stycznia 2017

Akcesoria Normann Copenhagen to raj dla wielbicieli printów i pasteli.

Wazon „machnięty” pędzlem

Dotyk Agnes

kopenhaga | 5 lipca 2014

Wazon "machnięty" pędzlem Agnes Fries i Normann Copenhagen.