KONKURS NA MIEJSKĄ KOSZOPOPIELNICĘ

MAC


15.7.2011

WYDARZENIA

Do końca sierpnia można zgłaszać projekty w konkursie na miejską koszopopielnicę, która mogłaby się pojawić przed klubami, pubami czy restauracjami, czyli wszędzie tam, gdzie bywają palacze. Wśród osób, które będą oceniać projekty znajduje się Andrzej Śmiałek - Designer Roku 2009 oraz Ewa Trzcionka, wydawca portalu Designalive.pl.

Konkurs Create More ogłosiła agencja artystyczna Emi Warsaw Artistically przy współpracy z J.T.I. Polska. - Nagrody w konkursie, podobnie jak i sam konkurs - projekt popielnica, mają motywować, inspirować i rozwijać kreatywność, dlatego też do autora zwycięskiej pracy trafi nagroda w wysokości 7 tys. zł brutto - przyznają organizatorzy.

Projektanci, którzy zdecydują się wziąć udział w konkursie, zaprojektują koszopopielnice, które mogą pojawiać się zarówno w lokalach, jak i przed nimi. - Celem konkursu jest wzbogacenie designu miejskiego oraz promowanie pozytywnej praktyki wykorzystania designu do demokratyzacji przestrzeni publicznej - dodają organizatorzy.

Projekty będzie oceniać jury w składzie: Andrzej Śmiałek - Designer Roku 2009 Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, Ewa Trzcionka - wydawca portalu DesignAlive.pl, Joanna Jonkis - redaktor naczelna portalu Designteka.pl oraz Agata Ziemba i Karina Gerszberg - przedstawicielki firmy JTI Polska, sponsora konkursu.

Konkurs ma charakter otwarty, warunkiem uczestnictwa jest ukończone 18 lat.
W konkursie zostaną wybrane trzy prace: Grand Prix oraz dwa wyróżnienia. Wszystkie trzy prace finałowe zawalczą o nagrodę publiczności. W rywalizacji o nagrodę publiczności głosowanie będzie się odbywało drogą e-mailową. Nagrodzony zostanie zarówno projekt z największą ilością głosów, jak i autor najbardziej kreatywnego uzasadnienia swojego wyboru.

Prace konkursowe będą przyjmowane do 31 sierpnia, każdy uczestnik może złożyć dowolną ilość projektów. Prace należy nadsyłać na adres mailowy: konkurs@konkursykreatywne.pl
Portal Designalive.pl jest patronem medialnym konkursu.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy na portalu KonkursyKreatywne.pl oraz na konkursowym profilu na Facebooku: Create More

Prace konkursowe będą przyjmowane do 31 sierpnia, każdy uczestnik może złożyć dowolną ilość projektów.

Konkurs Create More ogłosiła agencja artystyczna Emi Warsaw Artistically przy współpracy z J.T.I. Polska.