KOLEKCJA GLOBAL LIVING DOSTĘPNA JUŻ W POLSCE

TEKST SPONSOROWANY

12.7.2011

RZECZY

BM Housing to nowo powstała firma w Polsce, która jest wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim produktów z wyposażenia wnętrz marki HK Living. Czy urządzamy dom czy ogród zawsze wybierzemy coś dla siebie z obszernej kolekcji Global Living.
- Bazując na dużym doświadczeniu w urządzaniu wnętrz w Holandii, Francji czy Polsce zawsze z ogromną przyjemnością spędzamy czas na poszukiwaniu nowych, oryginalnych i pięknych produktów, które sprawią, że nasze domowe wnętrza stają się przytulne i naturalne w swoim charakterze. Dzięki temu po prostu chce się w nich przebywać - opowiada Joanna Markus, przedstawicielka HK Living w Polsce. Właśnie wszystkie te oczekiwania spełnia nowa kolekcja Global Living marki HK LIving.

HK Living ze swoją główną siedzibą w Holandii jest firmą, która promuje usługi i produkty w zakresie wystroju wnętrza, proponując swoim klientom produkty inspirowane światowymi trendami. Produkty HK Living w większości zostały stworzone przez młodych projektantów takich jak Emiel Hetsen, który jest również współwłaścicielem HK Living w Holandii. Jednym z jego projektów jest widoczna na zdjęciu lampa wzorowana na starych lampach górniczych. Ponieważ lampy te musiały być bardzo wytrzymałe, Emiel Hetsen wykonał do nich bardzo solidną metalową oprawę szklanej części i wykończył farbą o wysokim połysku by nadać jej współczesny wygląd.

- Nowocześnie, ale i hip - mówi pani Joanna. Dzięki temu udało się stworzyć linię produktów o pięknym, autentycznym i tradycyjnym wyrazie, która jest rozpoznawana i dostępna w salonach sprzedaży na całym świecie. Każdego miesiąca Holendrzy prezentują nowe produkty, więc warto zawsze pytać o najnowszy katalog by zapoznać się ze wszystkimi nowościami.

Dzięki ogromnemu zainteresowaniu produktami HK Living powstał już pierwszy sklep, w którego ofercie znajdziemy meble ogrodowe, szeroki wybór lamp, poduszek, narzut, lampionów, donic czy pochodni. Sklep mieści się przy ulicy Wspomnień 40, Warszawa-Radość, Patio House & Garden, www.patio40.pl. W przeciągu następnego tygodnia produkty proponowane nam przez BM Housing powinny być już dostępne na stronie internetowej www.bm-housing.com.

Jeżeli są Państwo zainteresowani sprzedażą i promocją produktów HK Living prosimy kontaktować się z ich dystrybutorem w Polsce:
BM Housing
ul. Łotewska 7, 03-918 Warszawa
info@bm-housing.com
tel.: +48-22-616-00-26, +48-512-428-844