Noc z designem 2012. fot. Wojciech Trzcionka

JEDYNA TAKA NOC Z DESIGNEM JUŻ W CZWARTEK!

TEKST PROMOCYJNY

WROCŁAW 10.6.2013

DESIGN LUDZIE STYL ŻYCIA WYDARZENIA

DESIGN UDOMOWIONY to format organizowany od 2009 r. przez Galerię Wnętrz DOMAR z Wrocławia. Zyskał on status jednej z najważniejszych polskich imprez związanych z szeroko pojętym wyposażeniem wnętrz, nie tylko ze względu na atrakcyjną formułę, promującą polskie wzornictwo, ale również z powodu organizowanych równolegle paneli dyskusyjnych i konferencji branżowych. W tym roku w dniach 13-30 czerwca odbywa się piata już edycja DESIGNU UDOMOWONEGO.DESIGN UDOMOWIONY to format organizowany od 2009 r. przez Galerię Wnętrz DOMAR z Wrocławia. Zyskał on status jednej z najważniejszych polskich imprez związanych z szeroko pojętym wyposażeniem wnętrz, nie tylko ze względu na atrakcyjną formułę, promującą polskie wzornictwo, ale również z powodu organizowanych równolegle paneli dyskusyjnych i konferencji branżowych. W tym roku w dniach 13-30 czerwca odbywa się piata już edycja DESIGNU UDOMOWONEGO. Inauguracją DESIGNU UDOMOWIONEGO jest NOC Z DESIGNEM, która tworzy okazję do bezpośredniego spotkania przedstawicieli firm, projektantów i klientów. W edycji 2012 wzięło udział ponad 8000 osób, z czego 5500 gościło na NOCY Z DESIGNEM.

Tradycyjnie osią DESIGNU UDOMOWIONEGO są wydarzenia odbywające się na terenie Galerii Wnętrz DOMAR – prezentacje, wystawy, warsztaty otwarte dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców Dolnego Śląska.

NOC Z DESIGNEM / 13.06.2013, 20:00-24:00
Inauguracja DESIGNU UDOMOWIONEGO 2013. Jedyna taka noc w roku, w trakcie której projektanci i właściciele firm, mogą bezpośrednio porozmawiać ze swoimi klientami – na otwarciu wystaw, prezentacji nowych ekspozycji. W tym roku podczas Nocy z Designem zaprezentujemy szereg premierowych wystaw i nowości produktowych. Wzorem ubiegłych lat podczas tej jedynej nocy w roku na terenie Galerii będzie można spotkać i porozmawiać czołowymi i obiecującymi polskimi projektantami, wziąć udział w ciekawych prezentacjach i burzliwych dyskusjach. A całość wydarzenia uświetni swoim występem Marcelina.
Miejsce: Galeria Wnętrz DOMAR, ul. Braniborska 14, Wrocław
Taka noc jest tylko raz w roku!

DESIGN UDOMOWIONY 2013/ 13.06-30.06
„Design działa, sztuka może wyglądać.”
W ramach DESIGNU UDOMOWIONEGO 2013 zaprezentujemy historię polskiego wzornictwa (zbiory Krystyny Łuczak-Surówki), przegląd wrocławskiego meblarstwa (ASP), wystawę NOWA FORMA SWARZĘDZ, projekt ĆWIARTKA DLA STUDENTA (realizowany przy współpracy ASP i Grupy Pfleiderer Grajewo S.A ) oraz wiele innych. Przez trzy tygodnie na terenie galerii obywać się będą liczne edukacyjne spotkania i prezentacje w obszarze DESIGN / RZEMIOSŁO. Jednym z pierwszych wykładów będzie „SZMATA W DESIGNIE” Michaela Fleischera. Akcję dedykujemy mieszkańcom Dolnego Śląska. Miejsce: Galeria Wnętrz DOMAR, ul. Braniborska 14, Wrocław

Więcej na: www.design-udomowiony.pl