IPHONE W KLASYCZNYM SZYKU

MON

23.11.2010

RZECZY

Wraz ze zmieniającą się technologią zmieniają się również produkty Moleskine. Jeden z najnowszych produktów firmy z pewnością ucieszy tych wszystkich odbiorców, którzy korzystają z różnorodnych nośników informacji, zarówno z papieru, telefonu oraz internetu. Notatnik Moleskine pozostając w zgodzie z tradycją wprowadził notatnik z eleganckimi zaokrąglonymi krawędziami i legendarnym już czarnym pokryciem.
Całą tajemnica nowych produktów tkwi jednak w ich wnętrzu - okładki są połączone z pustych stron notatnika, a wewnętrzna poszewka chroni elektroniczne urządzenia przed uderzeniami i zarysowaniami. Puste strony notatnika też mają swoje zastosowanie, zostały stworzone jako przetwornik analogowo-cyfrowy, który mogą wykorzystywać, zgodnie z ideą Moleskine, "współcześni nomadowie". Możemy więc do woli korzystać zarówno z papierowego notatnika, jak i ulubionych urządzeń elektronicznych.

I teraz posiadacze iPhonów oraz iPadów mogą swobodnie przemieszczać się z ulubionymi narzędziami pracy w dowolne miejsce, zachowując przy tym umiar i umiłowanie klasycznego szyku. W zależności od urządzenia które ma im towarzyszyć, mają do wyboru nieco większe notatnik bądź też mniejszy, przystosowany do iPhone'a. Zapłacimy za nie od 30 do 60 dolarów.

Teraz posiadacze iPhonów oraz iPadów mogą swobodnie przemieszczać się z ulubionymi narzędziami pracy, zachowując przy tym umiar i umiłowanie klasycznego szyku. fot. ARC

Moleskine "zapakował" też e-booki. fot. ARC