INAUGURACJA KOLEKCJI KARIMA RASHIDA

ER

14.3.2012

WYDARZENIA

Salon BoConcept w Warszawie zaprasza na oficjalną inaugurację nowej kolekcji mebli i dodatków Ottawa, zaprojektowanych przez światowej sławy dizanjera Karima Rashida.

Wydarzenie odbędzie się w czwartek 15 marca o godz. 18.30 w salonie BoConcept przy ul. Młocińskiej 5/7 w Warszawie. - Przy różowym winie i wyjątkowym zielonym poczęstunku przedstawimy sylwetkę Karima Rashida, jego historię, dokonania oraz oficjalnie zaprezentujemy nową kolekcję Ottawa zaprojektowaną specjalnie dla BoConcept. Prezentację poprowadzi dr Krystyna Łuczak-Surówka. W czasie imprezy rozlosujemy trzy egzemplarze najnowszej książki Karima wraz z własnoręcznym podpisem autora oraz pięć kompletów kubków z kolekcji Ottawa - mówi Olga Kisiel-Konopka, która organizuje wieczór w BoConcept.

Karim Rashid zaprojektował najnowszą, wiosenną kolekcję mebli i dodatków dla duńskiej firmy odnosząc się do swoich pierwszych doświadczeń podczas studiów w Ottawie, gdy - jak zapewnia - kształtowała się jego osobowość i rozwijały zdolności, dzięki którym z czasem stał się jednym z najbardziej znanych i utytułowanych projektantów.

Karim Rashid dziś jest jednym z najbardziej znanych dizanjerów średniego pokolenia na świecie. Autor ponad 3000 projektów wdrożonych do produkcji, zdobył ponad 300 nagród. Jego znakiem rozpoznawczym jest zamiłowanie do ostrego różu, który pojawia się we wnętrzach obiektów użyteczności publicznej, mieszkaniach, meblach i wszelkich dodatkach. Ale nie kolor w jego projektach ostatecznie odgrywa największą rolę. Funkcjonalność musi być, zdaniem projektanta, podstawową cechą każdego produktu, jednak równie ważne są emocje.

Więcej: ww.boconcept.com.pl

Karim Rashid i jego najnowsza, wiosenna kolekcja mebli i dodatków Ottawa, którą zaprojektował dla duńskiej firmy BoConcept. fot. Materiały prasowe

Krzesła z kolekcji Ottawa są dostępne w wielu kolorach. Cena od 1695 zł. fot. Materiały prasowe