10. Edycja HUSH Warsaw, 10-11 grudnia, Stadion PGE Narodowy; sobota 11.00- 19.00, niedziela 11.00-18.00.

HUSH WARSAW STARTUJE Z JUBILEUSZOWĄ EDYCJĄ

TEKST: ŁUKASZ POTOCKI, ZDJĘCIA: MATERIAŁY PRASOWE

WARSZAWA 5.12.2016

MODA STYL ŻYCIA WYDARZENIA

Największe targi mody autorskiej w Polsce, HUSH Warsaw, odbędą się w najbliższy weekend w stolicy już po raz dziesiąty! Po raz pierwszy pod patronatem „Design Alive”. Z okazji okrągłego jubileuszu, organizatorzy podsumują kilka lat rozwoju rynku mody autorskiej w Polsce i zaprezentują aż 120 marek ubrań i dodatków.

Jubileuszowy HUSH to marki, które są już znane i cenione za jakość i dobry design jak również marki, które wystartowały z nową energią i odważnie zdobywają już nie tylko polski rynek. Tym razem zobaczyć będzie można blisko 40 nowości w tym nowe marki bielizny, obuwia i bogatą ofertę biżuterii.

Jednak dziesiąty HUSH to nie tylko modowe nowości. Po raz pierwszy na HUSH powstanie zmysłowa i pachnąca strefa HUSH BeautyTrends, w której odwiedzający znajdą znane i bardziej niszowe marki kosmetyków naturalnych. Na wszystkich wielbicieli kosmetycznych nowinek czekają m.in. Kiehl’s, Urban Decay, Phenome, Naturativ, Yope, Kosmetyki Dla, Hagi czy GLOV.

hush_designalive - 4

Na tym lista atrakcji się nie kończy, dodatkowo wspólnie z marką Samsung przygotowana zostanie specjalna strefa, w której napić będzie można się kawy, poznać najnowsze trendy ze świata technologii, a nawet wygrać torbę z imitowanej edycji-BusyMonday dla Samsung.

HUSH Warsaw to targi mody autorskiej, które odbywają się dwa razy w roku. Co sezon pokazują najnowsze kolekcje wybranych marek i projektantów. Stworzyły je Magda Korcz i Anna Pięta. - Naszym celem nigdy nie było robienie tylko targów. Pierwsza pojawiła się potrzeba, by coś zmienić w tej branży - mówią nam w wywiadzie.

10. Edycja HUSH Warsaw, 10-11 grudnia, Stadion PGE Narodowy; sobota 11.00- 19.00, niedziela 11.00-18.00. Pełna lista wystawców oraz więcej na temat wydarzenia na: www.hushwarsaw.com