EMANDES POWIĘKSZA RODZINĘ

MAC

4.5.2011

WYDARZENIA

Studio projektowe Emandes powiększa rodzinę lamp w linii Just Line. Najnowszy projekt poznańskiego duetu projektowego to lampa podłogowa Just Line Floor.

Działające od 2004 roku studio, które tworzą Małgorzata Ratajczak oraz Sebastian Szlabs, od dawna specjalizuje się w systemach oświetleniowych LED RGB. Popularną linią ostatnich miesięcy stała się rodzina Just Line - na początku pojawiła się wersja wisząca, teraz przyszedł czas na jej wersję podłogową. - Ideą powstania tej serii stała się potrzeba prostego, jednocześnie niebanalnego oświetlenia o czystej formie oraz doskonałym wykończeniu. Lampa diodowa Just Line to prosta linia świetlna, w której światło "wychodzi" poza przytrzymujący je profil - informują projektanci.

Ich nowy projekt, już dostępny w sprzedaży, jest bardzo oszczędny: przy światłości 950 lumenów pobiera niespełna 25 W. Lampa Just Line Floor jest dostępna w czterech kolorach wykończenia: stalowo szarym, srebrnym, czarnym i białym. W opcji istnieje możliwość ściemniania światła.

Lampę można zobaczyć i zamówić w salonie Recamiere w Poznaniu oraz w Galerii BB w Krakowie. Za nową lampę studia zapłacimy ok. 2700 zł.

Więcej: www.emandes.pl i www.malgorzataratajczak.pl

Studio Emandes specjalizuje się w oświetleniu ledowym. fot. Materiały prasowe

Just Line Floor to nowy projekt poznańskiego studia. fot. Materiały prasowe