ELEVATOR SPEECH: ZAPRASZAMY NA WARSZTATY WSPÓŁPRACY Z MEDIAMI!

ET

4.7.2012

WYDARZENIA

"Elevator speech, czyli jak w 3 minuty sprzedać swój temat mediom?" taki tytuł mają warsztaty, na które w czasie lipcowych wydarzeń Gdynia Design Days (7-15 lipca) zapraszają redaktorzy magazynu i portalu "Design Alive".

Elevator speech (elevator pitch, elevator statement) to krótka, zwarta forma słownego przedstawienia rozmówcy siebie, produktu, czy organizacji oraz ich najważniejszych cech w taki sposób, aby być dobrze zapamiętanym. Winno to trwać tyle, ile trwa podroż windą, a więc od 30 sekund do 3 minut. I takie też będą warsztaty z "Design Alive" podczas Gdynia Design Days. W ich trakcie będzie można dowiedzieć się, jak przygotować dobry materiał prasowy, zdjęcia, teksty czy biografię. Ale też, jak w kilku zdaniach opowiedzieć o sobie, czy swoim projekcie tak, by zainteresować sobą, gdy pojawi się ta "niepowtarzalna okazja".

Rozmowy i porady dotyczące współpracy z mediami odbędą się przy wyjątkowym stole i krzesłach projektu Oskara Zięty. Wybór tych mebli nie jest przypadkowy. Nazwisko jednego z najbardziej innowacyjnych projektantów ostatnich lat jest najczęściej powtarzanym polskim nazwiskiem w światowych mediach. Przyczyniły się do tego niewątpliwie same obiekty, których bioniczny kształt manifestuje innowacyjną technologię FiDU (derormacja blachy wysokim ciśnieniem). Niewątpliwie jednak sukces nie byłby pełny bez umiejętności współpracy z mediami.

- Przy stole warsztatów "Elevator speech" będzie panowała atmosfera przyjaznej porady - mówi Wojciech Trzcionka, redaktor prowadzący "Design Alive". - Chcemy pomóc projektantom, ale też ułatwić pracę sobie. Często łatwiej i szybciej dostać informacje i dobre zdjęcia z Japonii, niż z Polski.

Warsztaty "Elevator speech" są bezpłatne. Obowiązuje rejestracja poprzez link http://www.gdyniadesigndays.eu/?mod=cases&case_id=23, liczba miejsc ograniczona.

Organizatorem warsztatów jest "Design Alive", patron medialny Gdynia Design Days. Stanowisko rozmów zostało wyposażone dzięki uprzejmości partnera: Zieta Prozessdesign. Więcej: www.zieta.pl i www.gdyniadesigndays.eu

Warsztaty podczas Gdynia Design Days (7-15 lipca) poprowadzą redaktorzy magazynu i portalu "Design Alive". fot. Materiały prasowe

Rozmowy i porady dotyczące współpracy z mediami odbędą się przy wyjątkowym stole i krzesłach projektu Oskara Zięty. fot. Materiały prasowe

Partnerem projektu jest firma Zieta Prozessdesign projektanta Oskara Zięty. fot. Materiały prasowe