OTWIERAMY DRZWI DO PROJEKTOWANIA

TEKST PROMOCYJNY

POZNAŃ 9.2.2017

INTER DOOR WYDARZENIA

Już 23 lutego w Concordia Design w Poznaniu rusza kolejne spotkanie z cyklu „Drzwi do projektowania” organizowanego przez markę INTER DOOR – producenta drzwi premium w Polsce. Wydarzenie powstało z myślą o architektach, dlatego podczas spotkania będzie można zobaczyć nie tylko nowości z oferty produktowej marki.
Producent drzwi to firma z 27-letnią historią. Od początku swojego istnienia stawia na ludzi, na osoby, które mają na co dzień do czynienia zarówno z produktem, jak i klientem. Stąd zrodziła się idea spotkań dla architektów i projektantów, które planowane są w całej Polsce. Wydarzenia organizowane w ramach cyklu „Drzwi do projektowania” to okazja do zobaczenia produktów marki na żywo, ale jednocześnie szansa na udział w wyjątkowych warsztatach. W Poznaniu, architekci i projektanci będą mogli poznać tajniki fotografii wnętrz. Dodatkowo odbędzie się krótka prezentacja polskiej marki – KUKA, która specjalizuje się w projektowaniu lamp w drewnianej obudowie.

Jednego dnia, w Concordia Design, trzy panele tematyczne! Zachęcamy do udziału w wydarzeniu o którym więcej można przeczytać tutaj. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc – obowiązuje przesłanie potwierdzenia udziału na adres: beata.jankowska@interdoor.pl do dnia 14 lutego. Partnerami wydarzenia są: „Design Alive", KUKA oraz Concordia Design.

Concordia Design, Poznań, 23 lutego godz. 10.30. Więcej na: www.interdoor.pl

Drukowanie