DOMAR: WROCŁAWSKIE CENTRUM INSPIRACJI

MATERIAŁ PROMOCYJNY

24.6.2012

MIEJSCA

Galeria Wnętrz Domar to miejsce znane wszystkim wrocławianom, którzy tutaj właśnie lat temu 20 kupowali swoje pierwsze meble - wersalki, tapczany i meblościanki, nierzadko stojąc w kolejkach sięgających ulicy. Wraz ze zmianą systemu Galeria również zmieniła swoje oblicze, zniknęły kolejki, pojawiły się sofy, fotele, komody, witryny, lampy i inne artykuły wyposażenia wnętrz pochodzące zarówno z Polski, jak i ze świata. To tutaj wrocławianie mieli okazję zobaczyć i kupić pierwsze włoskie meble.

Dzisiaj Galeria Wnętrz Domar jest największym centrum z artykułami wyposażenia wnętrz w Polsce i jedynym komercyjnym miejscem, które od lat promuje dobry, polski dizajn podczas rokrocznej, trwającej miesiąc akcji "Dizajn Udomowiony". Tym sposobem GW Domar wspiera dobre wzornictwo, pokazując jego najlepsze realizacje poprzez ekspozycje, wystawy, spotkania projektantów, klientów zainteresowanych dizajnem oraz studentów, podczas inaugurującej "Dizajn Udomowiony" - Nocy z dizajnem.

Galeria Wnętrz Domar to nie zwykłe centrum wyposażenia wnętrz - to miejsce z ideą, wnętrzarsko inspirujące, miejsce gdzie mebel jest w centrum uwagi - tak jak w naszych domach.Galeria Wnętrz Domar
ul. Braniborska 14

53-680 Wrocław

tel. +48 71 355 39 96
marketing@domar.pl
www.domar.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-piątek 10.00-20.00
Sobota 10.00-18.00
Niedziela 10.00-16.00