„DESIGN ALIVE” NR 12 JUŻ W SPRZEDAŻY!

warszawa | redakcja

24 września 2014 | Magazyn | Styl życia |

Jesienny numer magazynu „Design Alive” jest już w sprzedaży w sieciach Empik, Relay i Inmedio oraz w prenumeracie.  Tematem przewodnim numeru jest Atlantyda.

Poszukiwacze, marzyciele. Dociekliwi, pełni nadziei. Z ładną kolekcją porażek. Naiwni? Albo zwyczajnie świadomi, że Atlantyda nie istnieje. A sama istota w: poszukiwaniu, słodkiej podróży pełnej codzienności, zdarzeń, przyjaźni, odkrytych, niby to przypadkiem, nowych lądów. Bogaci w opowieści i wspomnienia. A gdyby ktokolwiek? Jednak, niespodziewanie, z pewnością, odnalazł zaginiony ląd? Czymże on będzie? Cudownym urbanistycznym majstersztykiem, ekonomicznym rajem, zgodną z wyobrażeniem krainą szczęśliwości? – pyta Ewa Trzcionka, redaktor naczelna kwartalnika, we wstępie do nowego numeru, a wraz z nią mnóstwo pytań stawiają też dziennikarze, felietoniści i publicyści „Design Alive”. Atlantydę chcemy dostrzec nie tylko w najbliższym, otaczającym nas świecie, choć wiele miejsca poświęciliśmy Tatrom i ich wielowymiarowości: zaglądamy do Domu Pod Jedlami, czyli ikony zakopiańskiego stylu, zapraszamy też na metafizyczną wędrówkę po legendarnych górach.

W jesiennym numerze odwiedzamy także Szczecin, a naszą uwagę przykuwa nie tylko nowa ikona miasta – gmach Filharmonii Szczecińskiej. Zaglądamy również do apartamentu w Tel Awiwie oraz hotelu Ett Hem w Sztokholmie.

Dzielimy się także reminiscencjami z tegorocznej edycji Gdynia Design Days, rozmawiamy nie tylko o architekturze z Przemo Łukasikiem z Medusa Group, twórcą słynnego Bolko Loftu. J jeśli jesteśmy już na Śląsku, proponujemy odwiedziny w studiu Sokka, na co dzień zajmujących się projektowaniem pojazdów. A jeśli już zajrzeliśmy do jednego polskiego studia, nic nie stoi na przeszkodzie by zajrzeć do kolejnego – swoją wizję codziennej „sztuki wyboru” prezentuje u nas Kosmos Project.

Oczywiście to jedynie fragment tego, co znajdziecie na 144 stronach najnowszego wydania „Design Alive”. Miłej lektury i inspirującej jesieni!

DA12_okladka

DA1261

DA1259

DA1254

DA1248

DA1245

DA1241

DA1237

DA1226

DA1220

DA128

DA127

DA1255

DA1251

DA1238

DA1225

Powiązane artykuły:

Już jest nowy numer „DA Home”! A w nim piękna Polska

Polska!

Warszawa | 4 listopada 2020

Już jest nowy numer „DA Home”! A w nim piękna Polska

Jesienny magazyn „Design Alive” już w sprzedaży. Pełen esejów wielkich umysłów, pięknych idei oraz nietuzinkowych wnętrz

Normalność

Warszawa | 30 września 2020

Jesienny numer „DA" już w sprzedaży. Z dodatkiem pełnym esejów!

Pobierz za darmo wydanie cyfrowe wiosennego Design Alive pod hasłem „Miłość”! Udostępniamy też archiwalne numery w wersji cyfrowej – #zostańwdomu

Miłość

Warszawa | 18 marca 2020

Magazyn Design Alive nr 32 dostępny za darmo!

Już jest! Letni numer „Design Alive”, a w nim 10 wyjątkowych miejsc na nasze 10. urodziny

Urodzinowy numer

bielsko-biała | 2 lipca 2019

Letni numer „DA", a w nim 10 wyjątkowych miejsc na 10. urodziny.

Oto najnowszy magazyn „DA Home” – trzecie wydanie specjalne „Design Alive” poświęcone wnętrzom

O wnętrzach

bielsko-Biała | 19 maja 2019

Już jest trzeci numer „DA Home", wydanie specjalne „DA" o wnętrzach.

Premiera „DA Home”. Zabieramy Was w podróż po wnętrzach

Premiera „DA Home”

Warszawa | 1 października 2018

Zapraszamy Was do lektury kolejnego, specjalnego wydania magazynu.